گروه گلدن هاوس

از آینه ساعت‌های شیک گرفته تا ساعت‌های کودکان ، از کنسول گرفته تا اکسسوری، گلدن هاوس انواع مختلفی از تولیدات را در بر می گیرد که سرعت ، خلاقیت و کارآیی را برای  توسعه و بازاریابی محصولات تعریف می کند.  تیم گلدن هاوس مشغول تحقیق و توسعه هستند، هر یک از تیم‌های پشتیبانی و فروش ما بر روی محصولات و خدمات جدید متمرکز شده اند که دنیای جدیدی از امکانات را برای افرادی که از آنها استفاده می کنند باز خواهد کرد.

گروه گلدن هاوس

sale manager golden house

نوید قائمی
مدیر فروش

بهبود کارآیی و ساده سازی فرایندها برای مشتریان، همکاران و تیم فروش ما و معتقدیم که بهره وری برای فروشندگان بیشتر چالش برانگیز است ، زیرا نقش آنها ایجاد یک راه حل کامل برای مشتریان خود است. این امر نیاز به مدیریت خط مشی ها و برنامه های فروشنده دارد تا اطمینان حاصل شود که تبلیغات صحیح ، بهترین محصولات ، قیمت گذاری دقیق و یک گزاره ارزشمند را به شما ارائه می دهد.

financial manager golden hose

مهدی خورشیدی
مدیرمالی

نظارت بر کل برنامه مالی شرکت و ارزیابی قیمت ها و هزینه ها و هماهنگی مالی بین فروش و تولید برای میزان نمودن قیمت کالاهای تولیدی و قدرت خرید خریداران، ارائه راهکارهایی جهت پایین نگه‌داشتن قیمت فروش.

Golden hous online

پشتیبانی
آنلاین

تیم پشتیبانی گلدن هاوس با اطمینانی که محصولات خود دارد بهترین پشیبانی در حد توان انجام می‌دهد.

Online support Golden house01

خدمات پس از فروش

تیم خدمات پس از فروش گلدن هاوس ایمان و اعتقاد دارد نفع مشتری نفع ماست و با هدف اصلی جلب رضایت خریداران محترم خدمات ازنده‌ای درخور ارائه نماید