مجله گلدن هاوس

ساعت رومیزی گلدن هاوس

ساعت رومیزی گلدن هاوس

ساعت رومیزی گلدن هاوس

ساعت‌ها در هر کجای خانه می‌توانند قرار بگیرند، کنار سالن، روی میز، روی دیوار. با ابعاد و اندازه‌ی بزرگ یا کوچک، ساده یا شکل‌دار. با متریال‌های مختلف چوبی، پلاستیکی و آینه‌ای، در رنگ‌های سفید، برنز، طلایی، دودی. ساعت‌ها این روزها به قطعه‌ای مهم در پازل دکوراسیون داخلی خانه تبدیل شده‌اند.

ساعت را به رنگی که دکور خانه به آن رنگ است می توان انتخاب کرد یا متریالی که درخانه بیشتر استفاده شده یا با هر سبکی که طراحی شده باشد، حتما ساعتی که انتخاب می‌کنیم باید مناسب آن سبک باشد سبک کلاسیک ساعت کلاسیک می‌طلبد. ساعت‌های آینه‌ای و رومیزی با هر سبکی از طراحی داخلی خانه هماهنگی دارد.

انتخاب ساعت بستگی به دکوراسیون خانه دارد و خوشبختانه با تنوعی که در دنیای ساعت‌ها بوجود آمده، انتخاب یک ساعت که مطابق با سلیقه شما باشد کار سختی نیست.

تا به حال بیشترین تنوع در ساعت،های دیواری دیده شده اما ساعت‌های رومیزی هم پا به میدان رقابت گذاشته‌اند، تا خودی نشان بدهند. ساعت‌های رومیزی انواع مختلفی دارند که در فروشگاه اینترنتی گلدن هاوس می‌توانید تنوع این ساعت‌ها را ببینید و با این مدل ساعت در دکور خود یک تغییر اساسی بدهید.

ساعت های رومیزی را می توان روی میز آشپزخانه، روی میز ناهارخوری، روی میز تلوزیون، روی میز کنار سالن، روی میزتحریر ،توی کتابخانه، توی کمدهایی که در آن ها ظرف و ظروف را نگهداری می‌کنیم قرار بدهیم.

انواع ساعت رومیزی کودک گلدن هاوس

زمان موضوع مهمی است که بهتر است از کودکی ارزش آن را به کودکان‌مان بیاموزی. یکی از کارهایی که می‌توانیم در این رابطه انجام دهیم قرار دادن یک ساعت رومیزی کودکانه در اتاق کودک است که با مراجعه به فروشگاه اینترنتی گلدن هاوس می‌توانید انواع طرح‌ها را مشاهده کنید و خرید کنید. هم دکور اتاق کودک را زیباتر می کند هم کاربرد ساعت را در زندگی‌اش درک میکند و متوجه اهمیت زمان می‌شود.

 درساعت‌های رومیزی کودکانه از طرح‌های کودکانه و شخصیت‌های کارتونی استفاده شده زیرا هر کودکی به یکی از شخصیت‌های کارتون‌هایی که می‌بیند علاقه‌منداست و همین امر باعث می‌شود که  ساعت را بنا به طرح و شخصیتی که دوست دارد، انتخاب کند.

در فروشگاه گلدن هاوس ساعت‌های رومیزی کودکانه که از  کیفیت بالایی برخوردار است، این کیفیت  خود را در محافظت از رنگ و طرح ساعت نشان می‌دهد. برای جذابیت بیشتر از اندازه‌ای که برای اتاق مناسب است استفاده کنید.

اسباب بازی‌هایی که طرح‌های کارتونی دارند و از شخصیت‌های کارتون‌های والت‌دیزنی و… در آن‌ها استفاده شده، بیشتر نظر بچه‌ها را  به خودجلب می‌کنند،  الان هم که دکور اتاق کودک را بر اساس علاقه‌اش نسبت به شخصیتی که دوست دارد می چینند و  قراردادن یک ساعت که با بقیه وسایل کودک هم‌خوانی داشته باشد

جلوه‌ی بهتری به اتاق کودک می‌دهد، با توجه به این نکته، در ساعت‌های رومیزی کودکانه در فروشگاه اینترنتی گلدن هاوس، از شخصیت هایی که  هم مناسب پسرها و هم دخترها است در این ساعت ها به کار رفته است و با خیال راحت می توانید طبق سلیقه و علاقه‌ی کودک خود از این فروشگاه خرید کنید.

بهتر است برای بچه‌ها از سه سالگی به بعد یک ساعت رومیزی با طرحی که دوست دارد تهیه کنیم که با این کار کودک را با مفهوم ساعت و زمان آشناکنیم، چرا که برای آموزش به کودکان نیاز است از وسایل جذاب استفاده کرد تا چیزی را که یاد گرفته‌اند در ذهن‌شان تثبیت شود. خرید ساعت می‌تواند یک هدیه‌ی خوب و مناسب برای کودکان باشد. که با خرید ساعت رومیزی کودکانه از گلدن هاوس

 می‌توانید اور ا خوشحال کنید.

انواع ساعت رومیزی آنتیک گلدن هاوس

کلمه آنتیک آدم را یاد حال وهوای قدیم می‌اندازد برای همین اگر دکوراسیون منزل شما سنتی است یا به این مدل وسایل علاقه‌مند هستید ساعت رومیزی آنتیک یک انتخاب درست است برای داشتن یک فضای متفاوت.

گاهی  برای یک فرد خاص که می‌دانید از وسایل آنتیک خوشش می‌آید هم می‌توانید از فروشگاه گلدن هاوس یک ساعت رومیزی آنتیک خریداری کنید و او را غافلگیر کنید.

انواع ساعت آینه رنگی

گاهی برای تغییر دکور منزل نیاز نیست خیلی از وسایل را تعویض کنید با اضافه کردن یک ساعت آینه‌ای که یکی از به‌روزترین‌ها است می‌توانید این تغییر را در فضا به وجود آورد، زیرا هم برای تزیین دیوار مناسب است هم باعث انعکاس نور و بزرگتر نشان دادن خانه می‌شود وفضا را شیک و جذاب نشان می‌دهد.

شاید بپرسید ساعت های آینه‌ای چطور باعث انعکاس نور می‌شود؟ ساعت‌های آینه‌ای در فضاهایی که از نورهای تزیینی در سقف  یا با لوسترهایی با شعله‌های نوری زیاد، نورپردازی شده‌اند انعکاس نوری ایجاد می‌کند و به خاطر اینکه درخشش نورها را بیشتر می‌کند فضا را هم زیباتر نشان می‌دهد.

 این روزها نقش ساعت‌ها از فقط نشان دادن زمان فراتر رفته و به یک دکور برای تزیین در فضای خانه تبدیل شده است.

ساعت‌های آینه‌ای در ابعاد بزرگ یا کوچک، اشکال گوناگون مثل دایره یا مربع، ورنگ‌های مختلف مثل سفید، برنز، دودی، طلایی، سفیدبرنز، سفیدصورتی، سفید دودی و سفیدطلایی در فروشگاه اینترنتی گلدن هاوس موجود است.

دیوارهای باریک مانند ستون‌ها ساعت‌های باریک و برای دیوارهای بزرگ از ساعت‌های بزرگ استفاده کنید. می‌توانید در اطراف ساعت از اکسسوری‌های دیگر هم استفاده کنید اما بهتر است ساعت یک قسمت مختص به خود داشته باشد. ساعت آینه‌ای را در محلی نصب کنید که صفحه آن به‌خوبی دیده شود.

در ساعت‌های آینه‌ای از مواد اولیه مرغوب مانند آینه درجه یک (که بیشتر از پلکسی گلاس است که وزن سبکی دارد و بادوام است  تغییر رنگ هم نمی‌دهد)، موتور بسیار قوی و طرح‌های برجسته به‌خصوص شماره‌های ساعت از ویژگی‌های ساعت‌های آینه‌ای است.

قیمت ساعت آینه‌ای بستگی به ابعاد و شکل و طرح آن دارد.مهم‌ترین نکته در قیمت‌گذاری ساعت آینه‌ای جنس متریالی که استفاده شده، نوع تراش شیشه و موتوری است که در ساعت به کار رفته است. البته مشخصات فنی  و نوع باتری به کار رفته در ساعت هم در قیمت آن تاثیر دارد.

بیشترین فضایی که می شود از ساعت های آینه‌ای استفاده کرد  اتاق پذیرایی یا نشیمن است.

نکته پایانی

ساعت از جمله وسایلی‌ست که از دکوراسیون منزل حذف نخواهد شد حتی با وجود ساعت‌های مچی و ساعت گوشی. ساعت‌ها از زمانی که اختراع شده همراه انسان بوده‌اند و امروزه هم کاربرد خود را به خوبی ایفا می‌کنند و هم در زیباتر و شیک‌تر کردن خانه نقش به‌سزایی دارند. ساعت‌های آینه‌ای جدیدترین مدل ساعت در بازار هستند که با تنوع بالا در ابعاد و رنگ‌های مختلف در فروشگاه گلدن هاوس موجود است.

ساعت رومیزی گلدن هاوس _ انواع ساعت رومیزی کودک گلدن هاوس _ انواع ساعت رومیزی آنتیک گلدن هاوس _ انواع ساعت آینه رنگی _ ساعت رومیزی گلدن هاوس _ انواع ساعت رومیزی کودک گلدن هاوس _ انواع ساعت رومیزی آنتیک گلدن هاوس _ انواع ساعت آینه رنگی

سبد خرید

ما از کوکی ها برای بهبود کارکردن شما با سایت استفاده می کنیم. با استفاده از این سایت شما استفاده ما از کوکی ها را پذیرفته اید.