آینه

آینه آینه یک جزء جدانشدنی از تزیینات منزل ایرانی است.

آینه یک جزء جدانشدنی از تزیینات منزل ایرانی است. آینه‌های مدرن گلدن هاوس در کنار یک کنسول شیک، نقش زیبایی در تزیینات منزل ایفا می‌کنند. در تزئینات دکوراتیو منزل می‌توان از آینه‌های متعدد در اندازه‌ها و شکل‌های مختلف در جای جای خانه استفاده کرد. هر کدام از این آینه‌ها بسته به جایی که نصب می‌شوند و بسته به اندازه و شکلشان ممکن است کاربردهای متفاوت داشته باشند. البته می‌توان یک آینه را صرفا به عنوان بخشی از تزئینات منزل به حساب آورد.

گالری مجازی گلدن هاوس مجموعه‌ای از اکسسوری‌های ویژه برای تزیینات منزل و محیط کار را به شما عرضه می‌کند. در این فروشگاه با توجه به این که بین ما و شما واسطه‌ای وجود ندارد، ما این امکان را پیدا کرده‌ایم که کیفیت بالا را با قیمت پایین به شما ارایه دهیم. سلیقه‌ی بالای طراحان گلدن هاوس را در بازدید از گالری ما مشاهده می‌کنید. پس از انتخاب محصول و انجام خرید، تیم ما کالای شما را در بسته‌بندی مناسب قرار می‌دهد و آن را سالم به دست شما خواهد رساند.

آینه دکوراتیو گرد

آینه دکوراتیو گرد یک انتخاب جدید به‌جای آینه‌های همیشگی خانه شما است. آینه نماد روشنایی و نور است. هنگامی که به منزلی نو نقل مکان می‌کنیم، با خود آینه می‌بریم و همچنین آینه در سفره هفت سین و سفره عقد، مظهر پاکی و نور است. همچنین در اشعار فاخر زبان فارسی از آینه به عنوان نماد صداقت و درست نمایی یاد شده است.

آینه‌‌های دکوراتیو گلدن هاوس

آینه‌‌های دکوراتیو گلدن هاوس را می‌توان بر سطح دیوار اتاق خواب، حمام، دستشویی و همچنین اتاق کار نصب کرد. وجود آینه‌ی گرد در حمام و دستشویی  فضای آن را روشن‌تر می‌کند. همچنین به خاطر ظاهر زیبا و خاص این آینه‌ها از آن‌ها می‌توان به عنوان یک وسیله‌ی زینتی ویژه در جای‌جای خانه استفاده کرد و زیبایی خاصی به گوشه و کنار خانه بخشید. مثلا اگر این آینه‌‌ها را داخل کمد و گلخانه قرار دهید نور زیادی را منعکس می‌‌کند و فضا را بزرگتر نشان می‌دهد.

آینه مدرن روز

آینه دکوراتیو سفید طلایی گرد گلدن هاوس، آینه‌ای مدرن است که طراحی خاصی دارد. در دنیای مد امروز آینه‌ی گرد بسیار پرطرفدار است و معمولا چندین آینه گرد را به عنوان یک دکور شکیل به جای تابلو برای روی دیوار پذیرایی یا محیط کار قرار می‌دهند که جلوه‌ای نو به محیط می‌دهد. همچنین بدنه‌ی زیبای این آینه که از جنس ام‌دی‌اف است مقاومت بالایی دارد که هم به خاطر جنس باکیفیت و هم قطر بالای آن است.

راهنمای خرید آینه گلدن هاوس

توصیه‌ی ما خرید آینه‌‌ی دکوراتیو سفید طلایی گرد است. رنگ چوب این آینه مشکی و رنگ آینه آن سفید طلایی است. سایت گلدن هاوس این اطمینان را به شما می‌دهد که از خرید خود خوشنود و راضی خواهید بود و اگر آن‌را برای هدیه دادن به کسی می‌خرید، آماده باشید که از شما بپرسند که این خرید را از کجا انجام داده‌اید.

نگینی نور افشان بر دیوار

آینه از دید کاربردی هم اگر به آینه نگاه کنیم، حضور آینه در خانه و محل کار اهمیت بالایی دارد. اگر در جای جای اتاق‌ها آینه‌هایی به اندازه‌های مختلف نصب باشد، ما در فرصت‌های مختلف خود را می‌بینیم و می‌توانیم مطمئن شویم که ظاهرمان برازنده است و لکه‌ای بر مو، چهره یا لباس ما قرار نگرفته است. وجود آینه در اتاق می‌توان از نظر روانی نیز نشان دهنده‌ی حس خوب ما نسبت به ظاهرمان باشد یا نشان دهد که به مرتب بودن و دقت در ظاهر خود اهمیت می‌دهیم.

آینه آن است که تصویری از حقایق را نشان می‌دهد. دوستی قابل اطمینان و راز نگه‌دار، صداقت و راستی را می‌توان در چهره‌اش دید. او بهترین منتقدی است که پس از نشان دادن واقعیت‌ها، آن‌ها را به فراموشی می‌سپارد و اگر عیبی در ما دید نه تنها به دیگران نمی‌گوید بلکه بعدا نیز به روی ما هم نمی‌آورد. اشعار و باورهای ما می‌گویند که آینه نشانی از صداقت، پاکی و روشنایی است و به ما توصیه می‌کنند که: آینه چون عیب تو بنموند راست *** خود شکن آینه شکستن خطاست.

بازگشت به لیست