دکوراسیون داخلی

ایده هایی برای دکوراسیون داخلی

ایده هایی برای دکوراسیون داخلی

ایده هایی برای دکوراسیون داخلی

مطالبی را که ادامه خواهید خواند تیم حرفه‌ای گلدن هاوس آن‌ها را تهیه کرده است. گلدن هاوس تلاش کرده تا ایده‌های ناب و بکری را برای شما عزیزان فراهم کند. تا از این رو یک دکوراسیون خاص و زیبا همراه با سلیقه‌ی خود و نوآوری برای منزل یا محیط کار خود داشته باشید.

طراحی دکوراسیون داخلی منزل، هماهنگ‌سازی اجزای داخلی خانه است که با هدف زیباتر شدن و ایجاد یک فضای گرم و دل‌انگیز در فضای خانه می‌شود. خصوصا در خانه‌های کوچک و نقلی آپارتمانی امروزی با استفاده از طراحی درست دکوراسیون داخلی منزل می‌توان این فضا را بهینه سازی کرد و با ایجاد هماهنگی بین اجزا، رنگ‌ها و وسایل، جلوه‌گری آن‌ها را بیشتر کرد.

نقل مکان به خانه‌های جدید همیشه برای افراد یک خانه پر از هیجان و جذابیت است، اما گاهی اوقات نحوه‌ی چیدمان دکوراسیون خانه تبدیل به یک دغدغه برای افراد آن خانه، خصوصا خانم خانه می‌شود و شما باید تصمیم بگیرید که وسایل خود را در محیط جدید و فضایی که مشاهده می‌کنید به چه نحوی چیدمان کنید، تا یک فضای مناسب را فراهم بیاورید و طوری طراحی دکوراسیون خانه را انجام دهید که بازتابی از شخصیت و احساس و سلیقه‌ی شما باشد.

انواع مدل های ساعت دکوراتیو _ گلدن هاوس _ آینه تزئینی دیواری
چگونه یک ساعت دیواری تزئینی مناسب برای دکوراسیون خانه خود انتخاب کنیم؟ _ گلدن هاوس

روحیه‌ی منزل

علاوه بر آن در این خانه احساس شادی و خوشحالی و راحتی داشته باشید. برای این کار شما نیاز دارید که نکات مهم در رابطه با طراحی دکوراسیون داخلی منزل را بدانید و وسایل مختلف از جمله مبلمان و رنگ دیوارها و بافت آن ها را به خوبی انتخاب کنید تا در هماهنگی با یکدیگر باشند و با یک نقشه از پیش تعیین شده وسایل را درست در سر جای خود قرار دهید و مرحله به مرحله مثل یک طراح داخلی حرفه‌ای، کار طراحی و دیزاین منزل خود را انجام دهید.

اروپایی‌ها معتقدند که برای رسیدن به خط پایان شما باید اول از همه بدانید که به کجا می‌روید. پس با در نظر گرفتن یک فضای کلی در ذهن خود از خانه‌ای که مطلوب شماست می‌توانید مراحل مختلف چیدمان دکوراسیون را انجام دهید.

وقتی صحبت از خرید مناسب وسایل می شود معمولا خانم‌ها فکر می‌کنند باید اولین جایی که به آن مراجعه می‌کنند مغازه یا فروشگاه مبلمان باشد، اما بهتر است برای نقطه شروع فروشگاه مبلمان را انتخاب نکنید، زیرا اگر مبلمان خاصی نظر شما را جلب کند برای سایر انتخاب ها با محدودیت مواجه می شوید.

 درست است که شما نیاز به مبلمان دارید، اما اگر انتخاب غلط داشته باشید در نهایت علاوه بر هدر رفتن هزینه، وقت و انرژی شما هم گرفته می‌شود. انتخاب‌های محدود همیشه حس بدی به شما القا می کنند. پس همان طور که گفته شد یک نقشه کلی از دکوراسیون در نظر بگیرید و ببینید در کنار این مبل قرار است از چه نوع تلویزیون و میز تلویزیون و همچنین میز جلو مبلی، پرده، فرش و وسایلی استفاده کنید.

وقتی همه آن‌ها را در ذهن مجسم کردید، بعد اقدام به خرید کنید تا همه وسایل با ذهنیت قبلی و با خط مشی مشخص خریداری شوند.

ساعت رومیزی نگین دار دودی 30 سانت _ گلدن هاوس _ خرید عمده ساعت رومیزی گلدن هاوس صالح آباد _ ساعت رومیزی فانتزی _ خرید و فروش عمدۀ ساعت رومیزی _ پخش عمدۀ ساعت رومیزی _ قیمت ساعت رومیزی _ ساعت رومیزی گلدن هاوس _ چرا ساعت رومیزی آینه‌ای گلدن هاوس؟ _ خرید عمده ساعت رومیزی _ فروش عمدۀ ساعت رومیزی
ساعت آینه نگین دار دودی 45 _ ساعت نگین دار _ گلدن هاوس
آینه دکوراتیو سفید 11509MW7090 _ آینه دکوراتیو طرح کلاسیک _ آینه _ گلدن هاوس _ آینه تزئینی دیواری _ مرکز فروش آینه های دکوراتیو

توجه به ابعاد منزل

حتما این وسایل را با توجه به متراژ و ابعاد فضایی که در اختیار دارید خریداری نمایید زیرا خرید مبلمان کوچکتر یا بزرگتر از فضای در دسترس باعث می‌شود که شما نتوانید چیدمان درست و اصولی در خانه داشته باشید و این اشتباه تا انتها ادامه خواهد داشت.

 اگر فکر می کنید که به خاطر سپردن طرح‌ها در ذهنتان کار دشواری است، کاغذ و قلم بردارید و نقشه کف خانه خود را روی آن به صورت دو بعدی بکشید و خیلی راحت با تعیین جایگاه قرارگیری وسایل یک ترسیمی از فضای خانه خود داشته باشید.

حتی در صورت نیاز ابعاد اتاق و قسمت های مختلف را در این نقشه قید کنید تا همه چیز به صورت اصولی و درست پیش برود.

گاهی اوقات با در نظر گرفتن تمام نکات اصولی نیازی ندارید که حتماً یک طراح داخلی به شما بگوید که چه چیزی را خریده و در کجا قرار دهید و شما هم می‌توانید به صورت کاملا حرفه ای این کار را انجام دهید.

اصول چیدمان منزل

یکی از حقه‌های جذاب در چیدمان دکوراسیون داخلی این است که شما تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید زندگی کنید؟ آیا سبک سنتی را برای خانه خود در نظر گرفته اید یا مدرن و یا تصمیم دارید یک فضای آرام و پر از آرامش داشته باشید و یا خانه ای با دکوراسیون رسمی را ترجیح می‌دهید؟ تعیین این فاکتور قبل از خرید چیدمان می‌تواند خیلی چیزها را تغییر دهد.

اگر ایده‌ی خاصی در ذهن خود برای چیدمان دکوراسیون دارید اصلا نیازی به نگرانی نیست، زیرا قبل از شما افراد و گروه‌های زیادی دست به طراحی داخلی دکوراسیون منزل زده‌اند و شما می‌توانید با مشاهده نمونه کارهای آن‌ها ایده بگیرید و با ترکیب ایده‌ها همراه با خلاقیت و سلیقه خود طراحی جدیدی را خلق کنید.

با چه هدفی از دکوراسیون داخلی استفاده می کنیم؟

با این تفاسیر می‌توان گفت که طراحی دکوراسیون داخلی به عنوان یک دانش محسوب می‌شود و با استفاده از آن در مکان‌های مختلف می‌توان اهداف بسیار مهمی را دنبال کرد. به طور مثال طراحی دکوراسیون داخلی مغازه‌ها و فروشگاه‌ها می‌تواند باعث جلب و جذب بیشتر مشتری شود. همچنین طراحی دکوراسیون داخلی محیط‌های اداری باعث ایجاد یک فضای امن برای کارمندان می‌شود و با احساس راحتی که در آنها ایجاد می‌کند راندمان کار را بالا می‌برد . طراحی دکوراسیون داخلی بیمارستان‌ها باعث کاربردی‌تر شدن فضا، ایجاد یک محیط آرام برای کادر درمانی و بیماران می‌شود و در خانه‌های مسکونی یک فضای راحت، گرم و پر از آرامش و صمیمیت را فراهم می‌کند. همچنین در قسمت های عمومی مثل مترو و اتوبوس و غیره می‌توان باعث رفع نیاز افراد استفاده‌کننده شود.

ترفندهای چیدمان دکوراسیون داخلی منازل

برای این که طراحی دکوراسیون داخلی منزل به بهترین نحو ممکن انجام شود، باید فاکتورهای مختلفی مد نظر قرار گرفته شود تا در نهایت با کمترین مشکل و سریع ترین و کوتاه‌ ترین زمان و با کمترین هزینه‌ها بهترین و مثبت‌ترین تغییرات در فضای دکوراسیون داخلی خانه‌ها انجام شود.

یکی از این فاکتورها که مهمترین آن نیز می‌باشد، نقش مبلمان در دکوراسیون داخلی است. زیرا مبل‌ها در دکوراسیون داخلی خانه ها در این روزها نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کنند و عضو لاینفک دکوراسیون ‌داخلی محسوب می‌شوند. پس باید در انتخاب آن‌ها دقت زیادی داشته باشید تا با هماهنگی سبک و همخوانی روکش و طرح مبل با رنگ دیوارها و سایر وسایل هماهنگی بیشتری در خانه ایجاد کنید.

از دیگر فاکتورهای مهم در دکوراسیون داخلی انتخاب قاب عکس‌ها و قاب‌های هنری متناسب با فضای خانه و روحیه‌ای است که در داخل خانه برقرار است. بهتر است هر تابلویی که برای زیبایی دکوراسیون خانه انتخاب می‌کنید در هماهنگی با سایر قسمت‌ها باشد.

از پارامترهای مهم دیگری که در طراحی دکوراسیون داخلی مکان‌های مسکونی و سایر محیط‌ها باید به آن توجه شود، نورپردازی و تاثیر نور و روشنایی در دکوراسیون می باشد، زیرا این نورپردازی می‌تواند به کمک نورهای طبیعی لوسترها انجام شود و اگر قرار است از نورهای مختلف در ساختمان استفاده شود، بهتر است در بهترین مکان ممکن قرار بگیرند

و سبک شاخه‌های نوری با سبک کلی دکوراسیون منزل در تناسب و هماهنگی باشد و میزان نور در مکان های مختلف با توجه به نیاز هر قسمت باشد. همچنین رنگ نور متناسب با سلیقه و حس و حال فضا انتخاب شود. برای پایین آوردن کنتراست نور می‌توانید از نورهای تو کار هم در قسمتهای مختلف مانند آشپزخانه استفاده کنید.

ساعت رومیزی برنز قطر30 _ ساعت های دیواری به اهمیت وستو _ گلدن هاوس _ خرید عمده ساعت رومیزی گلدن هاوس صالح آباد _ ساعت رومیزی فانتزی _ خرید و فروش عمدۀ ساعت رومیزی _ پخش عمدۀ ساعت رومیزی _ قیمت ساعت رومیزی _ ساعت رومیزی گلدن هاوس _ چرا ساعت رومیزی آینه‌ای گلدن هاوس؟ _ خرید عمده ساعت رومیزی _ فروش عمدۀ ساعت رومیزی
آینه قدی سفید طرح برگ _ دکوراتیو یک واژه‌ی انگلیسی است به معنای تزیینی _ دعوت نور و روشنایی _ گلدن هاوس _ فروش عمده اینه کارخانه گلدن هاوس _ فروش عمده آینه میلاد امیرحسنی کارخانه گلدن هاوس _ میلاد امیرحسنی تولید کننده آینه دکوراتیو _ میلاد امیرحسنی مدیرعامل کارخانه تولید آینه دکوراتیو _ مرکز فروش آینه های دکوراتیو _ قیمت آینه متری _ پخش عمده آینه دکوراتیو _ فروش عمده اینه دکوراتیو گلدن هاوس _ فروش عمده آینه لوازم تزئینی _ پخش عمده اینه دکوراتیو کارخانه گلدن هاوس _ مدیر فروشگاه اینترنتی حمیدرضا برازنده _ صالح آباد تهران کجاست _ آینه تزئینی دیواری _ مرکز فروش آینه های دکوراتیو
آینه قدی چوبی سفید _ آینه دکوراتیو 11506MW80110 _ گلدن هاوس

فاکتورهای کاربردی

از دیگر فاکتورهای مهم در تعیین چیدمان دکوراسیون داخلی منازل پارتیشن بندی فضا در دکوراسیون می‌باشد که این ویژگی بیشتر مخصوص خانه‌هایی با متراژ بالاست که شما باید فضای مختلف را پر کنید و قسمت‌های بزرگ را به قسمت های کوچک‌تر و کاربردی تقسیم کنید، که با استفاده از پارتیشن بندی این کار به راحتی انجام می‌شود.

 برای این کار بهتر است فضای ورودی را از پذیرایی جدا کرده و همچنین قسمت آشپزخانه را از ناهار خوری جدا کنید. همچنین با جداسازی راهرو و اتاق از پذیرایی به تفکیک هر چه بهتر قسمتهای مختلف خانه کمک کنید. این تقسیم بندی می‌تواند به افرادی که قصد تلفیق سبک‌های مختلف دکوراسیون را دارند هم کمک کند و در این شرایط می توان از سبک‌های مختلف دکوراسیون داخلی استفاده کرد.

رنگ آمیزی از مهمترین فاکتورهای طراحی دکوراسیون داخلی منازل است و بیشترین فضای داخلی که جلوی دید هر مخاطب جلوه‌گری می‌کند دیوارها هستند و رنگ و بافتی که در دیوارهای یک خانه به کار میرود و همچنین طرحی که برای آن‌ها در نظر گرفته شده تاثیر زیادی در طراحی و جذابیت فضا خواهد داشت. شما می‌توانید با انتخاب یک رنگ و طرح مناسب فضای خانه را بزرگتر جلوه دهید و یا باعث پوشش نواقص یک خانه شوید.

فاکتور مهم بعدی 

یکی از فاکتورهای مهم و قابل توجه در طراحی دکوراسیون داخلی منازل تغییر و تحول در کفپوش خانه‌ها متناسب با دکوراسیون داخلی منازل می باشد. اگر شما بتوانید یک کفپوش مناسب با سبک دکوراسیون داخلی انتخاب کنید تاثیر بسیار شگفت انگیزی در فضای خانه شما خواهد داشت.

به طور مثال اگر خانه شما جایگاه همیشگی مهمان‌هاست و باید فضای گرم و دل انگیزی در خانه ایجاد شود، می‌توانید از چوب پارکت استفاده کنید و اگر خواهان محیط رسمی‌تر هستید استفاده از سنگ و سرامیک گزینه خوبی برای کفپوش خانه شما خواهد بود.

گاهی استفاده از برخی عناصر و المان ها در یک خانه می‌تواند تأثیر خارج از تصور داشته باشد. به طور مثال اگر به جای بخاری یا پکیج‌ها از شومینه به عنوان وسایل گرمایشی خانه استفاده کنید و کنار آن را با ترفندهای خاصی تزیین کنید، خانه شما فضایی گرمتر و صمیمی‌تری به خود می‌گیرد و حضور یک عنصر طبیعی در خانه فضا را زیباتر خواهد کرد.

با به کار گرفتن کتابخانه در طراحی دکوراسیون داخلی و منزل و قرار دادن کتاب‌های مختلف داخل طبقه‌ها و شلف‌ها می‌توانید فضای فرهنگی در خانه خود ایجاد کنید و علاوه بر کتاب، می‌توانید داخل این قفسه‌ها را با جام‌های افتخار و تابلوها و وسایل یادگاری پر کنید. گاهی هم این شلف‌ها می‌تواند انعکاسی از روحیات شما باشد و یک روح تازه‌ای به فضای منزل شما ببخشند.

تاثیر گل و گیاه

اگر از گل‌های آپارتمانی در داخل فضای خانه خود استفاده کنید علاوه بر ایجاد طراوت و سرزندگی در فضای خانه، فضای منزل شما زیباتر می‌شود و در روحیه‌ی افراد خانه هم تاثیرگذار خواهد بود.

برای انتخاب نوع گلدان هم می‌توانید به سبک خانه توجه کنید. بعضی از گلدان ها طوری طراحی شده‌اند که برای خانه‌هایی با سبک کلاسیک مناسب‌تر هستند و بعضی‌ها دقیقاً برای خانه‌هایی با سبک مدرن طراحی و ساخته شده‌اند. البته علاوه بر زیبایی باعث بهبود بخشیدن به کیفیت هوای داخل خانه هم خواهند شد.

سبد خرید

ما از کوکی ها برای بهبود کارکردن شما با سایت استفاده می کنیم. با استفاده از این سایت شما استفاده ما از کوکی ها را پذیرفته اید.