آینه دکوراتیو

آینه دکوراتیو طرح کلاسیک

آینه دکوراتیو طرح کلاسیک

آینه دکوراتیو طرح کلاسیک

آینه دکوراتیو طرح کلاسیک به خوبی با فضای خانه می‌تواند هماهنگ شود و روحی تازه به خانه ببخشد.کاربرد اصلی آینه دکوراتیو طرح کلاسیک تزیین دکوراسیون داخلی و خارجی است، چراکه می‌شود از این هنر در پله‌ها و کف ساختمان استفاده کرد، چون بسیار مستحکم و مقاوم هستند.

در کنار آینه دکوراتیو طرح کلاسیک می‌توان از شیشه‌های دکوراتیو در پنجره‌ها که نمای قدیم را برایمان یادآور می‌شود، استفاده کرد، که نمایی کلاسیک و لوکس به منزل می‌دهد.

آینه کنسول

گاهی خرید یک وسیله همانقدر که می‌تواند لذت‌بخش باشد، همانقدر هم می‌تواند گیج‌کننده باشد، البته اگر فروشنده‌ای با اطلاعات مفید در مورد طراحی داخلی خانه برخورد کنیم مشکلی پیش نمی‌آید و می‌تواند به خوبی راهنمایی‌مان کند که در گلدن هاوس به این نکته توجه شده است.

اما اگر فرشنده، تخصصی در این رابطه نداشته باشد نمی‌تواند به ما کمکی بکند که انتخاب خوبی داشته باشیم برای همین بهتر است خودمان از قبل با اطلاعات وارد بحث خرید بشویم که در این جا موارد مهم برای خرید آینه کنسول را بیان خواهیم کرد.

 آینه کنسول از آن وسایلی‌ست که باید فضای مدرن یا کلاسیک خانه را برای خرید آن در نظر بگیریم.

یکی از کارهایی که می‌توانید برای شیک‌تر کردن خانه انجام دهید، استفاده از یک آینه‌ی بزرگ در قسمت ورودی خانه است، که می‌توانید یک میز کنسول هم به آن اضافه کنید. از آنجایی که قسمت ورودی خانه کوچک است با قرار دادن یک آینه‌ بزرگ، به بزرگ‌تر نشان دادن این فضا کمک می‌کند.

بهتر است قاب آینه و کنسول از یک نوع متریال باشدتا جلوه‌ی بهتری داشته باشد.

معرفی سه نوع آینه کنسول

 آینه کنسول کلاسیک

آینه کنسول کلاسیک بیشتر مناسب خانه‌های بزرگ است که اگر شما از آن برخوردار هستید، بهترین گزینه برای خانه‌ی شما است. قاب این نوع آینه و میز کنسول کلاسیک از چوب ساخته می‌شود و قیمت بالایی هم دارند.

آینه کنسول فانتزی :

این مدل بیشتر مناسب اتاق کودکان و نوجوانان است. آینه کنسول فانتزی که در بازار وجود دارد از طرح‌های کودکانه است و یا شخصیت مورد علاقه نوجوانان ساخته می شوند. از هر متریالی برای ساخت آینه کنسول فانتزی می‌توان استفاده کرد اما  بیشتر از ام‌دی‌اف ساخته می‌شوند.

آینه کنسول مدرن :

با توجه به کوچک شدن فضای خانه‌ها، بهترین انتخاب این روزها، آینه کنسول مدرن است که به بزرگتر نشان دادن فضا کمک کند و این نکته در هنگام خرید آینه کنسول مدرن باید مورد توجه قرار گیرد.

آینه کنسول مدرن را می‌توان از متریال ام‌ دی‌ اف که با رنگ دیوار یا کاغذ دیواری هماهنگی بیشتری داشته باشد انتخاب کرد یا از مدل‌هایی که در آن‌ها از استیل و شیشه استفاده شده است بهره برد  و تا جایی که امکان دارد آن را به دیوار نصب کرد تا فضایی از زمین را به خود اختصاص ندهد.

سبد خرید

ما از کوکی ها برای بهبود کارکردن شما با سایت استفاده می کنیم. با استفاده از این سایت شما استفاده ما از کوکی ها را پذیرفته اید.