آینه دکوراتیو

آینه دکوراتیو قدی از کجا بخریم؟

آینه دکوراتیو قدی از کجا بخریم؟

آینه دکوراتیو قدی از کجا بخریم؟

آینه کاری یکی از روش های عالی در طراحی دکوراسیون محیط های مختلف است، که با ایجاد برش و تبدیل کردن آینه بزرگ به قطعات کوچکتر، در محیط نصب شده و زیبایی خاصی به محیط می‌بخشد. اما آیا می‌دانید آینه دکوراتیو چیست و این نوع آینه‌ها تا چه میزان می‌توانند بر روی زیبایی دکوراسیون خانه و محیط‌های مختلف تاثیرگذار باشند؟

از کجا می‌توانیم آینه شیک و مدرن برای طراحی دکوراسیون خریداری کنیم؟ 

  هنر زیبای آینه کاری مربوط به سال‌های اخیر نیست. این هنر از دیرباز نزد ایرانیان رواج داشته و می‌توان زیبایی هنر آینه کاری را در تمام ساختمان‌های قدیمی و تاریخی ایران به خوبی مشاهده کرد. هنوز هم زمانی که ایرانیان قصد دارند به خانه جدید نقل مکان کنند، ابتدا با خود آینه و قرآن می‌برند. زیرا استفاده از آینه برای آن‌ها روشنی بخش زندگی است. ایرانیان موفق شدند در طول تاریخ استفاده از آینه را رونق بخشیده و طرح های جدیدی را برای زیبایی بخشیدن به محیط بیافرینند. 

انواع آینه ی به روز و ترند از کجا بخریم؟

آینه دکوراتیو یکی از انواع آینه ی به روز و ترند به شمار می‌رود که با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا طراحی و مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از  آینه مرغوب و  آینه مدرن با طرح‌های زیبا، امروزه یکی از بهترین روش‌‌های طراحی دکوراسیون به شمار می‌رود. می‌توانید با استفاده از انواع آینه‌ها محیط منزل خود را به شکل فوق‌العاده‌ای زیبا و خاص کنید. 

آینه قدی دکوراتیو دودی ۱۲۰۹۰ تولید شده در شرکت گلدن هاوس با نمایی جذاب و خارق‌العاده و طراحی بی‌نظیر و زیبایش و هم‌چنین رنگ دودی براق آن می‌تواند هر کسی را محصور عظمت و زیبایی خود کند.

آینه دکوراتیو سفید با طراحی ساده ولی بی‌نظیرش می‌تواند بر روی تمامی دیوارهای موجود چه در منزل و چه در محل کار نصب شود. یکی از بهترین و جذاب‌ترین آینه قدی دکوراتیو  شرکت گلدن هاوس محسوب می‌شود.

آینه مدرن برای طراحی دکوراسیون

تاثیر استفاده از آینه دکوراتیو در زیبایی محیط 

بدون تردید در خانه‌هایی که آینه کاری ظریف و مدرنی انجام می‌شود، شاهد بخش‌های زیباتری در دکوراسیون خانه هستیم. اما خانه‌هایی که اقدام به خرید آینه گلدن هاوس می‌نمایند و از آن برای طراحی داخلی دکوراسیون منزل خود استفاده می‌کنند، می‌توانند خانه‌ای تمیز و زیبا را به تصویر بکشند. طراحان مدرن، امروزه ترجیح می‌دهند برای زیبایی محیط داخل خانه، بیشتر از نمای آینه کاری استفاده کنند. برخی ممکن است از  آینه قدی را مناسب برای محلی در منزل بدانند، برخی دیگر ترجیح می‌دهند از آینه های کوچک‌تر و تزئین شده استفاده کنند. 

در این میان بیشتر مردم جهان و مردم خوش سلیقه‌ی ایران، ترجیح می‌دهند از آینه دکوراتیو برای طراحی داخلی ساختمان خود استفاده کنند. زیرا استفاده از این نوع آینه‌ها نه تنها آرامش بیشتری به محیط می‌بخشد، بلکه به زیبایی آن نیز کمک شایانی می‌نماید. علاوه بر آن باید بگوییم می توان از نمونه آینه‌های دکوراتیو در هر محیطی استفاده کرد. تنها بسته به محیط مورد نظر، باید نوع آینه های دکوراتیو را انتخاب نمود.  آینه دکوراتیو قدی از کجا بخریم؟

آینه دکوراتیو در باشگاه‌های ورزشی

استفاده از آینه دکوراتیو در باشگاه‌های ورزشی، محیط کار، منزل، تالارهای جشن، اماکن تفریحی و … همگی جلوه خاص و منحصر‌به‌فردی به محیط می‌بخشد. از این رو اگر علاقه‌مند به استفاده از این نوع آینه‌ها برای زیباتر کردن محیط خانه هستید، بهتر است به فروشگاه آنلاین گلدن هاوس یا بازار سری بزنید، تا با انواع این آینه‌ها آشنا شوید. پس از آن می‌توانید بسته به محیطی که مد نظر دارید، اقدام به تهیه آینه مناسب نمایید.  آینه دکوراتیو قدی از کجا بخریم؟

آینه دکوراتیو طرح گل سفید 11510MW80 _ گلدن هاوس _ خرید و فروش عمدۀ آینه و کنسول در گلدن هاوس _ فروش عمده اینه کارخانه گلدن هاوس _ فروش عمده آینه میلاد امیرحسنی کارخانه گلدن هاوس _ میلاد امیرحسنی تولید کننده آینه دکوراتیو _ میلاد امیرحسنی مدیرعامل کارخانه تولید آینه دکوراتیو _ مرکز فروش آینه های دکوراتیو _ قیمت آینه متری _ پخش عمده آینه دکوراتیو _ فروش عمده اینه دکوراتیو گلدن هاوس _ فروش عمده آینه لوازم تزئینی _ پخش عمده اینه دکوراتیو کارخانه گلدن هاوس _ مدیر فروشگاه اینترنتی حمیدرضا برازنده _ صالح آباد تهران کجاست _ خرید عمده ساعت رومیزی _ فروش عمدۀ ساعت رومیزی _ هدیه شب یلدا _ خونه نویی چی ببریم

آینه دکوراتیو طرح گل سفید

این آینه ساعت سفید گرد خارق‌العاده با طراحی نوین و زیبایی که دارد، به راحتی با تمامی دکورها هارمونی پیدا می‌کند و به خوبی خواهد درخشید.

آینه قدی چوبی _ گلدن هاوس _ خرید عمدۀ آینه بازار صالح آباد

آینه قدی چوبی

آینۀ قدیِ چوبی گلدن هاوس در هر محیطی که نصب شود، آنجا را به کانون توجه چیدمان شما تبدیل می‌کند. گلدن هاوس، انتخاب یک ایده برای تغییر فضای زندگی شما است.

آینه دکوراتیو مرغوب

اهمیت استفاده از آینه های دکوراتیو

شاید تصور کنید استفاده از آینه‌های ساده برای محیط منزل مناسب باشد. اما تصور کنید شما زمانی که از آینه دکوراتیو برای طراحی منزل خود استفاده می‌کنید، می‌توانید تمام قسمت‌های خالی منزل را به زیباترین شکل ممکن با نصب این نوع آینه‌ها پر کنید. از سوی دیگر چند تکه بودن آینه‌ها از یک سو و تزئین آن با استفاده از تجهیزات دیگر در آینه کار از سوی دیگر می‌تواند زیبایی منزل را به شکل فوق‌العاده‌ای افزایش دهد. آینه دکوراتیو قدی از کجا بخریم؟

از دیگر مزایایی که استفاده از آینه دکوراتیو برای محیط خانه در پی دارد، باید به افزایش نور در محیط خانه اشاره کنیم. اصولا ساختمان‌هایی که به صورت آپارتمانی ساخته می‌شوند نور کافی ندارند. از این رو برای این نوع ساختمان‌ها استفاده از آینه کاری می تواند مزایای خاصی را برای آن در بر داشته باشد. از سوی دیگر نیز باید به هارمونی جذابی که استفاده از آینه‌های دکوراتیو در خانه ایجاد می کنند اشاره کنیم. به نوعی که آرامش بسیار مطلوبی را به محیط خانه بخشیده و انسان در آن محیط احساس آرامش عمیقی می کند. 

تنها کافی است به  فروشگاه گلدن هاوس سری بزنید و آینه دکوراتیو با مطلوب ترین قیمت را برای طراحی داخلی محیط مورد نظر خود انتخاب کنید. با نصب آینه‌های زیبا و مدرن می‌توانید جلوه‌‌ی بیشتری به لوسترها، نور محیط، مبلمان، کاغذ دیواری، رنگ، پرده و … ببخشید. پس استفاده از آینه‌های دکوراتیو برای جذابیت و زیبایی بیشتر محیط خانه می‌تواند اهمیت بسیار زیادی داشته باشد. آینه دکوراتیو قدی از کجا بخریم؟

آینه سفید گلدن هاوس _ انواع آینه‌های دکوراتیو _ آینه ایستاده _ گلدن هاوس

آینه سفید

استفاده از این آینه در بخش حال و پذیرایی منزل نیز در کنار میز یا کنسول‌های پایه کوتاه در کنار دیوار جذابیت خاصی به منزل شما خواهد داد.

آینه از کجا بخرم؟ بیش از 200 نوع آینه و ساعت _ آینه از کجا بخریم _ فروش اینترنتی آینه _ مرکز فروش آینه _ فروشگاه مرکزی گلدن هاوس _ فروشگاه آینه قدی _ فروشگاه آینه دکوراتیو _ فروشگاه آینه دکوراتیو گلدن هاوس _ گلدن هاوس

آینه قدی دیواری طرح جدید

این آینه زمانی که بر روی دیوار نصب می‌شود، اطراف خود را زیباتر می‌کند و جلوه‌ای خاص و اثربخش به پیرامون خود می‌دهد.

زیباترین آینه های دکوراتیو

نکات مهم در زمان خرید آینه های دکوراتیو

با وجود آن که  قیمت مناسب گلدن هاوس می‌تواند این فروشگاه را انتخابی عالی برای خرید به شمار آورد، اما لازم است پیش از خرید آینه‌های دکوراتیو و مدرن، برخی نکات را در نظر داشته باشید. مسلما هر چه آینه از کیفیت بالاتری برخوردار باشد، می‌تواند زیبایی بیشتری به محیط بخشد. از این رو در زمان خرید به کیفیت شیشه آینه دقت نمایید. کیفیت شیشه آینه دکوراتیو از اهمیت بسیاری برخوردار است. از این رو به سادگی از آن نگذرید. 

علاوه بر آن بهتر است در زمان خرید آینه های دکوراتیو، از جنسی که در پشت آینه به کار رفته است اطلاعات کسب کنید. زیرا جنسی که در پشت آینه استفاده می شود، می تواند بر روی کیفیت بازتاب تصویر نیز بسیار تاثیر بگذارد. هر چه جنس پشت آینه از ضخامت بیشتری برخوردار باشد، در به تصویر کشیدن اجسام با کیفیت بالاتری عمل خواهد کرد. در نهایت نیز باید به میزان ضخامت آینه دکوراتیو توجه کنید. 

زیرا ضخامت آینه باید بسته به محیطی که قرار است نصب شود در نظر گرفته شود. برای کسب اطلاع در این خصوص می‌توانید از نظر کارشناسان و متخصصان آینه کاری استفاده کنید. خرید از گلدن هاوس با خدمات ویژه تجربه‌ای عالی برای تمام افرادی است که تمایل دارند با استفاده از آینه دکوراتیو محیط منزل و محیط کار خود را به بهترین شکل ممکن دیزاین نمایند. یک خرید مطمئن و مناسب می‌تواند هیجان طراحی دکوراسیون با آینه را در شما افزایش دهد. 

قیمت آینه دکوراتیو قدی _ آینه هالیوودی _ گلدن هاوس

آینه دکوراتیو قدی

ندازۀ آینۀ دکوراتیو قدی شرکت گلدن هاوس به ارتفاع ۱۲۰ و عرض ۶۰ سانتی‌متر طوری طراحی شده‌است که هم بتوان به صورت قدی خود را مشاهده کنید و هم پهنای آن به قدری است که چهره خود را بتوانید در آن به خوبی ببینید.

اینه قدی ارزان _ گلدن هاوس

اینه قدی جدید

در زمان نصب این آینه بر روی دیوار، تفاوت را احساس و کیفیت و زیبایی غیرقابل وصفی را مشاهده خواهید کرد. این آینه به دلیل طراحی خاص و هنری‌اش دارای جذابیت زیادی است، روی بیننده تاثیری شگرف می‌گذارد

سبد خرید

ما از کوکی ها برای بهبود کارکردن شما با سایت استفاده می کنیم. با استفاده از این سایت شما استفاده ما از کوکی ها را پذیرفته اید.