کارخانه گلدن هاوس

درباره گلدن هاوس

چيدمان و تركيب خانه ى شما، سليقه، علاقه، حال و هوا و حتا شرايط روحى و درونيتان را نمايش مى دهد. در معمارى ايرانى از ديرباز آينه در بافت بنا نقش داشته است. اگر در معمارى اسلامى آينه ها تكه هايى از نور خدا در گنبد گيتى به شمار مى آمدن، در هنر و معمارى مدرن استفاده از آينه براى تغيير درك انسان از فضاى خودش و تغيير عمق و نور در بنا بكار مى رود. آينه ها كمك مى كنند تا فضا بزرگتر به نظر برسد. نور را در فضا منتشر مى كنند و در يك محل مناسب مى توانند كانون توجه در چيدمان شما باشند.

آنچه در گلدن هاوس اهميت ويژه اى دارد زيبايى در كنار كاربردى بودن است. در توليدات ما هنر با صنعت همراه مى شود و خلاقيت و زيبايى با اشيا روزمره در زندگى انسان در هم مى آميزد. همچون ميز، درآور، كنسول و كنارديوارى و اشيا رو ميزى كه با آينه طراحى و توليد شده اند. آينه هاى ديوارى نيز در طرح هاى متنوع و تركيب بندى هاى متفاوت، انتخابى براى تغيير در فضاى معمارى شما هستند.

گلدن هاوس مى خواهد در انتخاب چيدمان خانه ها، فروشگاه ها، هتل ها و ديگر فضاهاى زندگى انسان حضور داشته باشد و ايده هاى جديدى را به آن اضافه كند.

طراحان ما در گلدن هاوس به طور هميشگى دنبال يافتن طرح هاى خلاق جديد هستند. ايده هايى كه بتوانند كاربردى باشند و يا فضا و معمارى داخلى را تغيير دهند. انتخاب گلدن هاوس، انتخاب يك وسيله براى اتاق شما نيست؛ انتخاب يك ايده براى تغيير فضاى زندگى شماست. گلدن هاوس براى كسانى كه به دنبال تغيير در فضاهاى شخصى و عمومى هستند، پيشنهادهاى خوبى دارد.

زمان تغيير

امروزه با وجود انواع وسايل ديجيتال و اينترنتى آگاهى از زمان، بسيار ساده به نظر مى رسد. به هر طرف كه سر بچرخانى، گوشى يا صفحه كامپيوتر و ساعت هوشمند كه برنامه هاى شما را در زمان هاى مشخص به شما يادآورى كنند، ديده مى شود.

اما ساعت هاى ديوارى گلدن هاوس تنها يك ساعت معمولى نيستند. آنها جزيى از چيدمان هستند و زمان را در متن فضاى شما قرار مى دهند. با حركت عقربه هاى يك ساعت ديوارى بزرگ نور اتاق نيز تغيير مى كند. بازتاب اين نور در ساعت هاى آينه اى و تصوير شكسته ى اتاق در آن موجب مى شود تا ساعت ها با تكه هاى زيباى خود به راحتى با هر رنگ و تركيب بندى در اتاق شما هماهنگ شود. يك ساعت ديوارى زيبا مى تواند مركز همه تغييرات و تصميم ها در محيط كار و زندگى ما باشد.

گلدن هاوس تنوع گسترده اى از طرح براى ساعت هاى ديوارى دارد و مى تواند از سليقه ى شما براى تغيير محيط زندگى و كار حمايت كند. كلاسيك يا مدرن، كودك يا بزرگسال، رسمى يا صميمى، خانه يا محل كار، گلدن هاوس براى هر چيدمانى ايده ى مناسب دارد.

خانه ى طلايى

كنسول و دراور هاى آينه يى گلدن هاوس با طرح هاى بديع و زيبا جزو محصولات پرطرفدار ما هستند. تنوع و زيبايى اين محصولات موجب شده با قرار گرفتن يك كنسول يا دراور در اتاق و سالن تغيير و تحول در خانه شما كاملا به چشم هر بيننده اى بيايد.

فضاهاى خالى و ناهماهنگ اتاق يا سالن با انتخاب يكى از طرح هاى مدرن گلدن هاوس به يكى از فضاهاى تاثير گذار خانه يا محل كار شما تبديل مى شود. كنسول ها و كمدهاى گلدن هاوس در همان حال كه اتاق شما را تغيير مى دهند اما به خاطر كاربرد آينه در طراحى آنها هرگز محيط شما را كوچك و شلوغ نمى كنند، بلكه به عكس فضاى شما را بزرگتر نيز جلوه مى دهند.

ما با توليد لوازم مورد نياز در خانه و آشپزخانه روياى يك طراحى هماهنگ و زيبا را تحقق بخشيده ايم. سينى، گلدان و پايه گلدانى، زير ليوانى، سطل زباله اتاق، قندان و شكلات خورى، نيمكت فانتزى، تخته سياه و… از جمله محصولات توليدى شركت گلدن هاوس است كه تنوعى از طرح هاى چوبى و آينه اى را در اختيار سليقه هاى متفاوت قرار مى دهد.

تعهد به كيفيت

ظرافت و خلاقيت بايد با كيفيت و دوام همراه باشد. ما براى توليدات خود از بهترين آينه هاى موجود، با مواد اوليه درجه يك و وضوح بالا استفاده مى كنيم. محصولات گلدن هاوس علاوه بر تنوع و زيبايى، در كيفيت و مهندسى با نمونه هاى درجه يك خارجى رقابت مى كنند و به كشور انگلستان و شش كشور منطقه صادر مى شوند. ما از تيم كارآمد هنرى و مهندسى در توليد خود استفاده مى كنيم.

همچنين ارسال سفارش ها در بسته بندى ايمن و با روش اصولى انجام مى شود. اگر قصد طراحى يا تغيير محيط خود را داريد سامانه اينترنتى ما به شما كمك مى كند تا بهترين انتخاب را انجام دهيد.

مجموعه و کارخانه گلدن هاوس واقع در ایوانکی با تجهیزات بروز، کادری مجرب و حرفه‌ای محصولاتی قابل رقابت با اجناس اروپایی را به بازار ارائه می‌کند و همیشه دقدقه بروزرسانی محصولات با توجه روند پیشرفت و تغییرات در دنیای مدرن امروزی را دارد، بدین صورت که خریداران عزیز میتوانند با مراجعه به سایت روند تغییرات در محصولات و بروز بودن آن را حس کنند.

تیم گلدن هاوس کیفیت و زیبایی را در جنس‌ها و حتی در جزئیات که شاید قابل مشاهده نباشد اعمال می‌کند زیرا اعتقاد دارد ریزترین موارد در کیفیت و زیبایی تاثیر دارد هرچند قابل لمس برای خریداران نباشد. این تفکر است که ما را در بهبود کیفیت و رقابت در بالاترین سطح نگه داشته است.

درباره گلدن هاوس کارخانه گلدن هاوس با کیفیت ترین تولید کننده آینه دکوراتیو و ساعت دکوراتیو _ تولید ساعت دیواری گلدن هاوس _ تولید آینه دکوراتیو گلدن هاوس _ تولید ساعت دکوراتیو گلدن هاوس شرکت گلدن هاوس

تیم پشتیبانی محصولات گلدن هاوس به صورت آنلاین و تلفنی پاسخگوی مشتریان عزیز است تا موارد قابل پیگیری را مرتفع کرده و خاطر خریداران عزیز را در صورت خواست صحیح و معقول جلب نماید.

در راستای حمایت و پشتیبانی و رضایت خریداران محترم بدنبال راهی برای کاهش قیمت بودیم تا توانستیم آن را محقق کنیم و به اندازه توانمان بعضی اقلام تعدیل پیدا کرد. مدیر فروش و تیم فروش گلدن هاوس هنگام خرید همکاری لازم را با توجه به بازار امروز کشور مبذول میدارد تا تمام مشتریان عزیز از خدمات شرکت بهرمند شده و با هم به نتیجه برد- برد برسیم.  فروشگاه اشهن