مجله گلدن هاوس

چگونه در شرایط شیوع کرونا از گلدن هاوس آنلان خرید کنیم؟

چگونه در شرایط شیوع کرونا از گلدن هاوس آنلان خرید کنیم؟

چگونه در شرایط شیوع ویروس کرونا از گلدن هاوس آنلان خرید کنیم؟ 

بعد از شیوع کرونا در ایران ( Coronavirus یا covi_19 ) جریان زندگی و سبک زندگی کاملا متفاوت شد، طبیعی است که در چنین شرایطی عرضه محصولات گلدن هاوس  دستخوش تغییراتی شده است.

با راه اندازی وب سایت گلدن هاوس و مجموعه‌ای از محصولات آینه، ساعت، اکسسوری، کنسول، دراور به صورت آنلاین عرضه شد و با تخفیف های در نظر گرفته شده شرایط خرید ارزان را برای مشتریان عزیز فراهم نماید.

ضدعفونی کالا

هنگام ارسال کالا کاملا ضد عفونی شده و سپس ارسال می‌شود اما شما خریدار محترم کاملا پس از دریافت آینه و یا ساعت خود را ضد عفونی کنید و دستان خود را را بشویید.

مراجعه به فروشگاه 

به هیچ عنوان با وجود کرونا سعی نکنید حضوری خرید کنید. باید تا جایی که می‌توانید از تردد در شهر و فروشگاه‌ها خوداری کنید. با خرید انلاین از فروشگاه https://golden-house.ir/shop از آمار کرونا کم کنیم.

پشتیبانی محصولات گلدن هاوس

گلدن هاوس با این وضعیت کرونا حداکثر توان خود را بکار می‌گیرد با پشتیبانی از شما مشتریان محترم در زمان خرید و ارسال  حمایت کند و از سالم رسیدن کالا اطمینان حاصل فرمایید.

وضعیت کرونا و انتخاب محصول

به توجه به وضعیت کرونا در زمان خرید حتما با گلدن هاوس تماس حاصل فرمایید و از موجود بودن جنس در انبار اطمینان حاصل فرمایید، در غیر اینصورت باید منتظر بمانید تا محصول مورد نظر شما تولید شده و سپس برای شما ارسال گردد یا در یک باز زمانی که به شما اعلام می‌گردد به توجه به شرایط و قوانین گلدن هاوس وجه شما باز می‌گردد.

چگونه در شرایط شیوع کرونا از گلدن هاوس آنلان خرید کنیم؟ _ خرید آنلاین _ کرونا – فروشگاه اینترنتی گلدن هاوس _ وضعیت کرونا آمار کرونا

فکر نمی کنم خیلی زود باشد که بگوییم همه گیر جهانی COVID-19 یکی از رویدادهای تعیین کننده سال 2020 خواهد بود و پیامدهایی خواهد داشت که در طول این دهه ادامه دارد.

وضعیت به سرعت در حال تغییر است. تعداد افرادی که برای تجمع در یک مکان امن در نظر گرفته می شوند از هزاران نفر به صدها نفر به ده نفر کاهش یافته است. رستوران ها ، بارها ، سالن های سینما و سالن های ورزشی در بسیاری از شهرهای بزرگ در حال خاموش شدن هستند. در همین حال بسیاری از کارمندان اداری با چالش های جدیدی روبرو هستند که از راه دور تمام وقت کار می کنند.

اساساً ، مردم با واقعیت های جهان به هم پیوسته ما و جدا کردن موقت آن ارتباطات با دیگران دشوار است. اینکه بگوییم ما در دوره های بی سابقه ای زندگی می کنیم احساس کم کاری است.

یکی از پاسخهایی که مشاهده کرده ایم مردم چگونه به این دوره از انزوا و عدم اطمینان نزدیک می شوند ، در تغییرات یک شبه رفتارهای خریدشان است. از خرید عمده گرفته تا خرید آنلاین ، افراد در حال خرید چه چیزی ، چه زمانی و چگونه هستند.

از آنجا که شهرهای بیشتری در معرض قفل هستند ، دستور تعطیل شدن مشاغل غیر ضروری داده می شود و مشتریان معمولاً از مکان های عمومی خودداری می کنند. محدود کردن خرید برای همه موارد ضروری اما ضروری در حال تبدیل شدن به یک امر عادی جدید است. مارک ها برای تأمین نیازهای متغیر باید سازگار و انعطاف پذیر باشند.

این منبع برای ارائه اطلاعات است تا بتوانید در زمانهای نامشخص بهترین تصمیم را برای برند خود بگیرید. ما برخی از حقایق و اعداد را در مورد چگونگی تغییر رفتارها ، کالاهایی که مردم می خرند و صنایع مورد فشار قرار می دهند برای کمک به شما در تعیین انتخاب هایی که می توانید برای تجارت خود داشته باشید ، جمع آوری کرده ایم.

درک خرید هراس و ویروس کرونا
با انتشار اخبار COVID-19 و به طور رسمی توسط سازمان بهداشت جهانی به عنوان بیماری همه گیر اعلام شد ، مردم با تهیه انبار پاسخ دادند. آنها لوازم پزشکی مانند ضدعفونی کننده دست و ماسک و وسایل ضروری خانگی مانند دستمال توالت و نان را خریداری کردند. به زودی ، فروشگاه های آجر و ملات و فروشگاه های آنلاین در تلاش بودند که تقاضا را برآورده کنند و افزایش قیمت لوازم بیداد می کند.

انسان ها به طرق مختلف به بحران ها پاسخ می دهند. هنگامی که با یک وضعیت نامطمئن و خطرناک روبرو می شویم که هیچ کنترلی بر آن نداریم ، تمایل داریم هر آنچه را که احساس می کنیم کنترل داریم کنترل کنیم.

به نقل از CNBC پل مارسدن ، روانشناس مصرف در دانشگاه هنرهای لندن: “خرید وحشت را می توان به عنوان بازی در سه نیاز اساسی روانشناسی ما درک کرد.” این نیازها عبارتند از خودمختاری (یا نیاز به احساس کنترل در اعمال شما) ، مرتبط بودن (نیاز به احساس اینکه ما کاری را انجام می دهیم که به نفع خانواده هایمان باشد) و شایستگی (نیاز به احساس خریداران باهوش در انتخاب درست).

این عوامل روانشناختی همان دلایل “خرده فروشی” پاسخ به انواع مختلف بحران های شخصی است. با این حال ، در طی یک همه گیری ، لایه های اضافه شده وجود دارد.

یکی اینکه گسترش جهانی COVID-19 با عدم اطمینان زیاد و گاه اطلاعات متناقضی همراه بوده است. وقتی مردم از مشاوره های مختلف از منابع مختلف می شنوند ، غریزه بیشتری برای آماده سازی بیش از حد کمبود دارند.

ثانیا ، ذهنیت جمعیت وجود دارد. دیدن سایر افراد که قفسه ها را خریداری می کنند و سپس مشاهده کمبود محصولات لازم تصمیم به تهیه انبار را تأیید می کند. هیچ کس نمی خواهد بدون هیچگونه منابعی عقب بماند

سبد خرید

ما از کوکی ها برای بهبود کارکردن شما با سایت استفاده می کنیم. با استفاده از این سایت شما استفاده ما از کوکی ها را پذیرفته اید.