مجله گلدن هاوس

محصولات بسته بندی محصول گلدن هاوس

محصولات بسته بندی محصول گلدن هاوس

محصولات بسته بندی محصول گلدن هاوس _ محصول گلدن هاوس _ محصولات گلدن هاوس _ محصولات _ بسته بندی _ محصول

محصولات بسته بندی محصول گلدن هاوس _ محصول گلدن هاوس _ محصولات گلدن هاوس _ محصولات _ بسته بندی _ محصول

نگاهی به بسته بندی محصولات در گلدن هاوس

امروزه تولید، توزیع و مصرف با یک صنعت مهم درآمیخته‌ شده است و آن صنعت بسته‌بندی است. بسته‌بندی آنچنان اهمیت یافته است که بدون آن تمام مراحل نام برده دچار ضعف یا اشکال خواهند شد. در اینجا قدری به جنبه‌های مهم بسته‌بندی می‌پردازیم و توضیح می‌دهیم که چگونه گلدن هاوس با دقت و توجه در این بخش، به کار خود اعتبار و کیفیت بخشیده و از بسیاری از مسایل احتمالی که می‌تواند مشتریانش را دردسر دهد، جلوگیری کرده است.

بسته‌بندی، کارکردهای متفاوتی دارد که مهمترین آن‌ها عبارتند از حفظ سلامت و کیفیت محصولات در هنگام ارسال برای مشتری. هیچ وقت نمی‌توان به یقین دانست که در مسیر ارسال برای مشتری، کالا با چه مسایل پیش‌بینی نشده‌ای مواجه می‌شود. به خاطر جلوگیری از خرابی یا شکستن محصول ارسالی ضروری است که اجناس خریداری شده در بسته‌بندی مناسبی قرار داده شوند و برای خریدار ارسال شوند. آشکارا، این مسئله در این روزها که مردم علاقه‌مند هستند بسیاری از خریدهای خود را اینترنتی و از راه دور انجام دهند، هر روز اهمیت بیشتری می‌یابد.

محصولات _ گلدن هاوس

محافظت از خرید شما

ممکن است در نظر اول این تصور ایجاد شود که بسته‌بندی مناسب بیشتر به خاطر منفعت فروشنده است چون اگر مشتری کالای شکسته یا ضربه خورده دریافت کند از پذیرش آن خودداری خواهد کرد و این وظیفه‌ی تولیدکننده خواهد بود که کالا را تعویض کند. البته این درست است و اگر فروشنده‌ای مسئولیت‌پذیر باشد تا کالایی که فروخته سالم به دست خریدار نرسد و رضایت او را جلب نکند، مسئولیت‌ خود را پایان‌ یافته نمی‌داند. با این حال به دلایل زیاد، استفاده از بسته‌بندی مناسب هم ضرورتی مهم برای فروشنده است و هم خریدار

محصولات: بسته بندی محصول گلدن هاوس _ نگاهی به بسته بندی محصولات در گلدن هاوس

دلیل اول که بسته‌بندی خوب و مطمئن برای منفعت خریدار ضروری است این است که در اکثر موارد وقتی یک کالا را به شکل آنلاین می‌خریم از قبل پول آن را پرداخت می‌کنیم و توقع داریم هرچه زودتر آن را دریافت کنیم. در مواری ممکن است بین این که پست مقصر خرابی است یا شرکت تولیدکننده اختلاف نظر بیفتد اما حتی اگر فروشنده اخلاق حرفه‌ای را رعایت کند و بپذیرد که کالای صدمه دیده را تعویض کند، مشتری ناچار است مدت زیادی صبر کند و حتی در مواردی ممکن است آن کالا (مثلا به خاطر گذشتن زمان یک میهمانی) دیگر به کارش نیاید.

احترام به حقوق مشتری

مسئله‌ مهم دیگر آن است که هر صدمه‌ای در مسیر ارسال کالا منجر به شکستگی ظاهری نمی‌شود. در بسیاری از موارد ممکن است ضربه‌های وارد شده صدماتی به محصول وارد کنند که اثر آن بعدا معلوم شود. در این حالت نیز بیشرین زیان را مشتری خواهد دید و در مواردی ممکن است هرگز نتواند حق خود را مطالبه کند. 

از مواردی که گفته شد معلوم می‌شود که بسته‌بندی مناسب و ارسال مطمئن محصول برای مشتری از وظایف مهم یک فروشنده یا تولیدکننده‌ی مسئولیت‌پذیر است. در همین راستا، گلدن هاوس بسیار به این امر اهمیت می‌دهد. در مرحله‌ی اول کارشناسان ما با تحقیق و بررسی مفصل، بسته‌بندی مناسب برای هر محصول را به دقت طراحی می‌کنند. آنان در این راه به شکل، اندازه و جنس هر محصول توجه می‌کنند و برای هر محصول نوع بسته‌بندی متفاوتی طراحی می‌کنند.

منفعت فروشنده و خریدار در گرو بسته بندی مناسب

شاید جالب باشد که بدانید بسته‌بندی مناسب می‌تواند قیمت تمام شده‌ی یک کالا را کاهش دهد. در صورتی که یک تولیدکننده در توزیع محصولاتش از بسته‌بندی نامناسب استفاده کند، هزینه‌های اضافی زیادی به او تحمیل می‌شود. جایگزین کردن کالای شکسته و خراب شده، هزینه‌های اضافی ناشی از ارسال و دریافت‌های متعدد و هزینه‌های اپراتوری هزینه‌های زیادی به تولیدکننده تحمیل می‌کند. برخی دیگر از تولیدکنندگان نیز ناچار می‌شوند هزینه‌ی بیشتری صرف بیمه‌ی محصولات خود کنند.

 نتیجه‌ی همه‌ی این اتفاقات کاهش سود تولیدکننده است و او ناچار خواهد بود این هزینه‌ها را از طریق گران‌تر کردن محصولات جبران کند. گلدن هاوس از آن تولیدکنندگانی است که به همین دلایل صرف هزینه بر روی بسته‌بندی را به چشم سرمایه‌گذاری می‌بیند و به آن توجه خاص دارد.

هوشمندی در بسته بندی

البته باید دقت کرد که بسته‌بندی خوب به معنای هرچه محکم‌تر کردن بسته‌های توزیع نیست. سنگین ساختن بیش از حد و غیرضروری بسته‌ها هم نقل و انتقال آن را سخت می‌کند و هم هزینه‌های ارسال را افزایش می‌دهد. بنابراین باید تلاش کرد که از نظر میزان محکم‌کاری تعادل برقرار کرد و نه آنقدر خوش‌بین بود که فکر مشکلات احتمالی از جمله سقوط از دست نیروهای توزیع را نکرد و نه آنقدر بدبین که وزن بسته‌ها بیش از حد بالا رود.

گلدن هاوس با بسته‌بندی هوشمند خود نشان می‌دهد که حقوق مشتری از اولولیت این فروشگاه است و به آن احترام می‌ گذارد. همچنین تیم حرفه‌ای این فروشگاه اینترنتی به دلیل کیفیت بالای محصولات خود، آن‌ها را شایسته یک بسته‌بندی در خور و مناسب می‌داند.

بسته بندی _ گلدن هاوس
محصول _ محصولات گلدن هاوس
نحوه بسته بندی

گلدن هاوس یک فروشگاه اینترنتی است که محصولات آن شامل آینه، ساعت، کنسول و کنار‌سالنی است. این فروشگاه برای محصولات تولیدی خود از بسته‌بندی با دوام و مناسب با توجه به نوع کالا استفاده می‌کند. این بسته‌بندی‌ها برای گلدن هاوس طراحی و برند فروشگاه روی آن حک شده است.

ساعت‌ها و آینه‌ها در یک جعبه مستطیل شکل پنج لایه قرار می‌گیرند. آن‌ها به طور کامل با نایلون حباب‌دار ‌پوشانده می‌شوند و در داخل جعبه‌ گذاشته می‌شوند و در دو طرف محصول یونولیت قرار می‌دهند. یونولیت از بروز شکستگی و ضربه احتمالی جلوگیری می‌کند. در آخر از ام‌دی‌اف برای استحکام بیشتر استفاده می‌شود. گلدن هاوس ام‌دی‌‌‌‌اف ورقه‌ای را برای هر محصول به صورت جداگانه برش می‌دهد. ام‌دی‌اف‌های برش خرده روی کالا قرار می‌گیرد و یک جعبه محکم را می‌سازد. در انتها ام‌ای‌اف با پیچ روی محصول محکم می‌شود.

پشتیبانی

تیم حرفه‌ای گلدن هاوس تمام تلاش خود را می‌کند که محصول با سلامت فیزیکی به دست مشتری برسد. اما گاهی اتفاقات غیر پیش‌بینی در مسیر ارسال رخ می‌دهد و باعث آسیب دیدگی محصول می‌شود. ما حتی در صورت بروز مشکل شما را رها نمی‌کنیم. زیرا که فروش محصول برای ما آغاز یک تعهد است. چنان‌چه محصول شما در هنگام ارسال آسیب دیده و سالم به دستتان نرسیده است با پشتیبانی تیم گلدن هاوس تماس حاصل فرمایید ما در کم‌ترین زمان به کمک شما خواهیم آمد.

فروشگاه گلدن هاوس _ فروشگاه اشهن

سبد خرید

ما از کوکی ها برای بهبود کارکردن شما با سایت استفاده می کنیم. با استفاده از این سایت شما استفاده ما از کوکی ها را پذیرفته اید.