مجله گلدن هاوس

ساعت گلدن هاوس

ساعت گلدن هاوس

ساعت گلدن هاوس

ساعت گلدن هاوس یک وسیله‌ی پرکاربرد‌ در زندگی امروزه‌ی ما است پیشنهاد می‌کنیم آن را از دو جنبه مورد بررسی قرار دهید. یک این که ساعت ارتباط مستقیم با زمان دارد و دقت این امر به سود همه‌ی ما است، به منظور این که با نشان دادن زمان دقیق به ما اجازه برنامه‌ریزی و مدیریت مسایل روزانه را می‌دهد. برای نکته‌ی بعدی می‌توان به این امر اشاره کرد که ساعت یک اکسسوری شیک و ارزنده است.

به ساعت به عنوان یک اثر هنری نگاه کنید که به دیوار منزلتان زینت داده است. ساعت‌ گلدن هاوس، جذاب و درخشان است. طراحان آن زمان زیادی را برای ظرافت این ساعت صرف کرده‌اند. در گلدن هاوس بیش از صد مدل ساعت با رنگ‌ها و طرح‌های مختلف وجود دارد اعم از ساعت‌های چوبی، آنتیک، کودک، چاپی و آینه‌ای. برخی از این ساعت‌ها ترکیب جالبی از تلفیق اعداد انگلیسی در کنار حروف انگلیسی دارند که جلوه‌ی بی‌نظیری به ساعت داده است. ساعت‌های سایت ما طراحی منحصربه‌فردی دارد و باعث زیبایی و جذابیت در دکوراسیون داخلی فضا می‌شود.

ساعت گلدن هاوس _ اکسسوری برند _ فنگ شویی _ انواع ساعت دیواری _ ساعت آینه ای گلدن هاوس _ کیفیت بالای ساعت گلدن هاوس _ اصالت و تضمین کالا

اکسسوری برند

عده‌ی زیادی از مردم حاضرند برای ساعت پول‌های زیادی خرج کنند، با این که همه می‌دانند حتی گرانترین ساعت‌های دنیا هم همگی یک زمان را نشان می‌دهد. مردم برای مسایل مختلفی از جمله برند، کیفیت کار و غیره مبالغ بالایی پرداخت می‌کنند. ساعت‌ سیکو، رولکس، چوپارد و برندهای نظیر این‌ها گرانترین ساعت‌ها را دارند.

ساعت‌ها انواع مختلفی دارند: ساعت دیواری، مچی و رومیزی. ساعت دیواری از جمله اکسسوری‌های پرکاربرد است که در مکان‌های زیادی وجود دارد. محل کار، خانه و حتی اماکن عمومی مانند مترو، مرقد و برخی از میدان‌های شهر. یک ویژگی جذاب ساعت دیواری این است که با توجه به این که کجا نصب شود، می‌توان روی طرح داخلی آن مانور داد.

ساعت دیواری که مد نظر دارید بهتر است با کاربری اتاق هماهنگی داشته باشد. هارمونی ساعت با دیگر اجزا و وسایل خانه یک طرح جذاب برای دکوراسیون داخلی است. به محل قراگیری ساعت توجه کنید برای مثال اگر ساعت را روی دیوار آشپزخانه قرار می‌دهید، جالب می‌شود اگر طرح‌ روی آن انتخاب نوعی غذا با قاشق و چنگال باشد.

ساعت برای زیباسازی دکوراسیون

چنانچه رنگ ساعت دیواری را با توجه به مسایل زیباشناختی و اصول رنگ‌ها انتخاب کنید، می‌توانید یک محیط بی‌روح و کسل را به فضایی دلنشین تبدیل کنید. بافت رنگ‌ها، تضاد یا هارمونی آن با اجزای دیگر محیط جذابیت بصری در فضا را افزایش می‌دهد.

رنگ ساعت دیواری یکی از اصول زیباسازی محیط است و نباید آن را نادیده گرفت. با توجه به سلیقه‌ی خود و رنگ حاکم بر فضایی که برای نصب ساعت در نظر دارید، به تنالینه‌ی رنگ‌ها هم توجه کنید.‌ گاهی اگر رنگ ساعت دیواری با سایر اثاثیه‌ی داخل اتاق متفاوت باشد بهتر است و گاهی اگر رنگ ساعت دیواری با اکثر وسایل خانه هارمونی داشته باشد جذاب می‌شود. هر چند که سلیقه‌ی شما حرف اول را می‌زند.

رنگ دیوارها را فراموش نکنید، این که پس‌زمینه‌ی دیوار چه رنگی است به انتخاب رنگ ساعت دیواری کمک می‌کند. رنگ دیوار اگر سفید یا روشن باشد بهتر است از رنگ‌ ساعت با تنالیته تیره مانند پالت‌های آبی، ساعتی با قاب و پس‌زمینه‌ای با ترکیب رنگ شناسی که محیط را براق و درخشان‌ نشان می‌دهد.  

اگر محیطی که در آن هستید دیوارها و وسایل رنگارنگ دارد و برای آن می‌خواهید یک ساعت دیواری بخرید، پیشنهاد می‌دهیم ساعتی را انتخاب ‌کنید که تنالیته‌ی آن از رنگ‌های ساده و ملیح باشد. اگر ساعتی که انتخاب کردید طرحی شلوغ و رنگی داشته باشد احتمالا در چشم نخواهد آمد و شاید عملا بی‌استفاده بماند.

فنگ شویی

رنگ ساعت دیواری را می‌توانید در اصول فنگ‌شویی دنبال کنید. به طور مثال اگر ساعت دیواری را در قسمت جنوبی محیط قرار می‌دهید، از دامنه‌ی رنگ‌های زرد، قرمز و نارنجی استفاده کنید. بر اساس اصول روانشناسی این دست رنگ‌های شاد احساسات افراد خانواده را تحت تأثیر مثبتی قرار می‌دهد و شادی و خوشحالی را به خانه هدیه می‌بخشد. اگر بنا بر این است که ساعت دیواری را به سمت شمال محیط آویزان شود، رنگ‌هایی با دامنه‌ی درخشان مثل طلایی، نقره‌ای و سفید انتخاب‌های برجسته‌ای هستند.

 این طیف رنگ‌ها موفقیت و شانس را به همراه خود می‌آورد. همچنین عده‌ای باور دارند باعث ارتقا در زمینه‌ی شغلی می‌شود. ما در گلدن هاوس بر علم تایید داریم و هر مسیله‌ای را که علم آن را نپذیرفته را رد می‌کنیم. پس در این قسمت صرفا درست بودن اصول و قواعد فنگ‌شویی و از این دست باورها را تایید نمی‌کنیم و به آن به چشم سرگرمی در دوران استراحت و فراغت نگاه می‌کنیم.

اندازه گیری و سنجش

زوایای محیط اطراف خود را بسنجید و در یک فضای نسبتا متوسط برای آگاهی از زمان از یک ساعت دیواری کمک بگیرید. برای توضیح دقیق این مسیله از شما می‌خواهیم به یک ساعت فروشی مراجعه کنید و توجه‌تان را به دیواری که پر از ساعت‌های زیبا است، بدهید. تمام آن ساعت‌ها را اگر تک‌به‌تک روی دیوار اتاقی ببینید به تنهایی بسیار زیبا به نظر می‌آید.

 ولی شلوغی آن دیوار پر از ساعت در آن مغازه شما را دچار سردرگمی و حواس‌پرتی در انتخاب یک ساعت می‌کند. حتی اگر شیک‌ترین ساعت دنیا در آن مغازه باشد، به خاطر شلوغی محیط متوجه آن نخواهید شد. ساعت گلدن هاوس در یک فضای مناسب چشم‌انداز زیبا و جلوه‌ی شکیلی به محیط می‌دهد.

با توجه به طول و عرض دیوار ساعت را در جایی نصب کنید که از پایین دیوار به نسبت بالاتر و از بالای دیوار کمی پایین‌تر باشد. ساعت دیواری باید در معرض دید باشد هر نقطه از دیوار منزل که زاویه‌ی نگاه آن بهتر است و برای دیدن زمان نیاز به خم و راست کردن کمر و گردنتان نیستید را برای نصب ساعت انتخاب کنید.

هر ساعتی مناسب یک قسمت در محل کار یا محیط خانه است. به طور مثال در یک مطب دندانپزشکی به یک ساعت مدرن و بزرگ احتیاج داریم که مراجعه کنندگان زمان را به درستی ببینند. البته که محل نصب ساعت در مطب نیز بسیار مهم است که در معرض دید باشد.

انواع ساعت دیواری

ساعت‌های دیواری معمولا با توجه به نامشان به دیوار اتاق نصب می‌شوند. اما دنیایی از ساعت‌های مختلف داریم که بعضی از ساعت‌های دیواری برخلاف اسمشان به‌ صورت ایستاده و پایه‌دار هستند. آن‌ها در گوشه‌ی دیوار و روی زمین قرار می‌گیرند. چنین ساعت‌هایی پایه‌های بسیار بلند دارند و بزرگ هستند. معمولا برای اتاق پذیرایی و سالن مناسب هستند.

خرید ساعت را با توجه به شرایط زندگی‌تان انتخاب کنید به طور مثال ساعت‌هایی که پایه دارد و ایستاده هستند برای افرادی که در منزل خود حیوان خانگی یا فرزند خردسال دارند، مناسب نیستند. برای چنین خانه‌ای یک ساعت امن و مطمین باید انتخاب کرد که به دلیل بازیگوشی بچه‌ها و حیوانات و در صورت برخورد آن‌ها به پایه‌های آن، ساعت سقوط نکند و اعضا دچار سانحه نشوند.

حس آرامش

ساعتی را انتخاب کنید که حس آرامش را به شما هدیه کند. برخی از ساعت‌ها عقربه‌های پر سر و صدایی دارند. اگر جز افرادی هستید که شنیدن صدای تیک‌تیک ساعت برای شما غیرقابل تحمل است یا شما را دچار استرس و اضطراب می‌کند، پیشنهاد می‌کنیم از انواع مختلف ساعت‌های دیواری آرامگرد گلدن هاوس دیدن فرمایید.

 یک ویژگی خوب ساعت آرامگرد این است که اگر در اتاق نصب شود خواب راحت و دلنشینی را به شما هدیه می‌دهد. موتور ساعت‌گلدن هاوس سه سال ضمانت دارد و اگر مشکلی برای آن پیش آید، ما موتور آن را به صورت رایگان تعویض می‌کنیم. این امر اطمینان خاطر ما را از کیفیت بالای موتور ساعت نشان می‌دهد.

کیفیت بالای ساعت گلدن هاوس

هنگامی که ساعت گلدن هاوس را تهیه می‌کنید و آن را بر دیوار منزلتان آویزان می‌کنید، شخصی که برای اولین بار آن قاب زیبا را بر روی دیوار ببیند، سلیقه و انتخاب شما را تحسین می‌کند و احتمال دارد از شما بپرسد آن را از کجا خریداری کردید. . ویژگی اکثر آن‌ها این‌گونه است که قطر آن 60 سانتی‌متر و ضخامتش 36 میلی‌متر است. برای ساختن ساعت‌های آینه‌ای موجود در بازار از چسب‌های نا‌مرغوبی استفاده می‌شود و به مرور زمان از سطح ساعت بلند می‌شوند و ساعت آسیب می‌بیند اما ساعت‌های فروشگاه ما کیفیت بالا و قیمت مناسب و ارزانی دارند.

 با خرید ساعت دیواری آینه‌ای گلدن هاوس با یک تیر دو نشان می‌زنید. در واقع هم صاحب یک ساعت دیواری با کیفیت بالا می‌شوید و نشان بعدی این که در کنار آن یک آینه‌ی درخشان نصیبتان می‌شود. آینه‌ی ساعت نور محیط را منعکس می‌کند و گویی خانه بزرگتر و دلبازتر نشان داده می‌شود و زیبایی خانه را چشم‌نواز می‌کند.

ساعت آینه ای گلدن هاوس

ساعت دیواری آینه‌ای گلدن هاوس در طرح‌های مدرن برای شما زیباپسندان طراحی شده است. این ساعت‌ها جلوه‌ای جذاب از ترکیب هنر و صنعت است. ساعت‌های دیواری فروشگاه ما در تنوع بسیار و با نام‌های زیبایی در سایت وجود دارد مثل آینا، آلما و غیره.  این ساعت‌ها دایره‌ای هستند و برخی از آن‌ها در قسمت بیرونی خود قطعات تراش خرده‌ای دارند. زوایه‌ی تراش‌های این آینه‌ها به شکلی است که هنگامی که در معرض نور قرار می‌گیرند، نور را در جهت‌های مختلف انعکاس می‌دهند و زیبایی شگفت‌‌انگیزی به فضا می‌دهند.

ساعت دیواری چوبی

ساعت‌های دیواری چوبی محبوبیت بالایی در چیدمان و دکوراسیون داخلی منزل دارند. چوب، از طبیعت می‌آید و آرامش‌بخش است. لوازم چوبی مزایای زیادی دارند و امروزه بسیار ترند هستند. آن‌ها بسیار با دوام‌ هستند و به راحتی می‌توان از آن‌ها نگهداری کرد. با وجود ساعت چوبی در منزل جذابیت بصری محیط را افزایش می‌دهید. ساعت چوبی به آسانی با محیط ست می‌شود. چوب کلاس و اتیکت منزل را بالا می‌برد و ارزش بالایی دارد. یک نکته‌ی مهم در مورد وسایل چوبی این است که قابلیت بازیافت دارند.

در مطالعات علمی روانشناسان به این نتیجه رسیده‌اند که وجود لوازم چوبی در منزل مانند ساعت چوبی میزان تنش و استرس افراد را کم می‌کند. به این دلیل که عناصر موجود در طبیعت یک فضای لذت بخش به روان و اعصاب ما می‌دهند و ما با مشاهده آن عناصر ناخودآگاه جنگل و طبیعت بکر را در ذهن خود بازسازی می‌کنیم. در برخی از ساعت‌های گلدن هاوس از اعداد رومی  استفاده شده است که زیبایی خاصی به ساعت داده است. قاب این ساعت‌ها چوبی هستند که در پشت آینه‌ی ساعت قرار گرفته‌اند.

امروزه با  افزایش جمعیت و گسترش یافتن زندگی شهری، اکثر مردم آپارتمان‌ نشین شده‌اند و ارتباط انسان با طبیعت و المان‌های طبیعی کاهش یافته است. از این رو طراحان داخلی برای زیباسازی محیط داخلی منزل سعی در استفاده از المان‌های طبیعی دارند. مانند استفاده از چوب در فضای داخلی منزل، چوب به خاطر زیبایی و خاصیت‌هایی که برایش در بالا شماردیم عنصر بسیار مفیدی در منزل است.

 بوی چوب و رنگ آن روی سلامتی جسم و روح انسان تاثیر مثبت می‌گذارد. به گفته‌ی فرانک لوید رایت، معمار و طراح داخلی آمریکایی در مورد چوب: “چوب صمیمانه‌ترین و انسانی‌ترین مصالح است، انسان عاشق پیوند با آن است و دوست دارد آن را لمس کند و دیدن آن حس خوبی به انسان می دهد”.

ساعت صلح

اگر به مغازه ساعت فروشی سر بزنید یا ساعتی را دست مدلی در تیزر تبلیغاتی ببینید متوجه یک نکته‌ی جالب می‌شوید. عقربه‌های ساعت روی زمان ده و ده دقیقه و سی و پنج ثانیه تنظیم شده است. منطق آن این است که بعد از این که جنگ جهانی دوم در اروپا تمام شد. تصمیم بر آن شد که زمان به پایان رسیدن آن را برای همیشه به خاطر داشته باشند زیرا یک جنگ وحشتناک را پشت سر گذاشته بودند. اتمام این جنگ ساعت ده و ده دقیقه بود و این زمان به ساعت صلح معروف شد.

اصالت و تضمین کالا

فروشگاه گلدن هاوس خدمات ویژه‌‌ای از جمله‌ گارانتی و پشتیبانی به مشتریان ارایه می‌دهد. قبل و بعد از خرید کالای مورد نظرتان روی پشتیبانی تیم ما حساب کنید. قبل از خرید کالا  با ما از طریق واتس‌اپ در ارتباط باشید یا با دفتر مرکزی ما تماس بگیرید، تا از موجودی محصول و قیمت آن اطمینان حاصل فرمایید. تیم پشتیبانی گلدن هاوس پس از خرید محصول، حتی پس از اتمام گارانتی هنگامی که مشکلی برای کالای شما پیش بیاید این امکان را به شما می‌دهد که محصولتان را برای تعمیر برای ما ارسال کنید. همچنین تیم ما کالای شما را در بسته‌بندی مستحکم و قابل اطمینان قرار می‌‌‌دهد تا در کمال سلامتی و صحت به دست شما برسد.

ساعت گلدن هاوس _ اکسسوری برند _ فنگ شویی _ انواع ساعت دیواری _ ساعت آینه ای گلدن هاوس _ کیفیت بالای ساعت گلدن هاوس _ اصالت و تضمین کالا

سبد خرید

ما از کوکی ها برای بهبود کارکردن شما با سایت استفاده می کنیم. با استفاده از این سایت شما استفاده ما از کوکی ها را پذیرفته اید.