ساعت دیواری

ساعت دیواری چوبی گلدن هاوس

ساعت دیواری چوبی گلدن هاوس

ساعت دیواری چوبی گلدن هاوس

 

تماس با گلدن هاوس: ۰۲۱۵۵۵۱۵۵۹۷

ساعت دیواری چوبی تاثیر زیادی در دکوراسیون داخلی منزل دارد. وجود یک ساعت چوبی، محیط را چشم‌‌ نواز و زیبا نشان می‌دهد. اگر تا به امروز بیشتر به جنبه‌ی کاربردی ساعت در منزل یا محیط کار دقت داشته‌اید، از این پس به جنبه زیباسازی آن نیز بیشتر بیندیشید.

ساعت، یک وسیله‌ی جدا نشدنی در زندگی روزمره همه‌‌ی ماست که بسته به نیاز و دکوراسیون هر محیط انتخاب‌های مختلفی وجود دارد. ساعت دیواری چوبی گلدن هاوس _ مدل های متختلف ساعت _ ویژگی ساعت چوبی گلدن هاوس _ خلاقیت در طراحی ساعت ها ساعت دیواری پدیده شاپ مدل

طراحان دکوراسیون داخلی منازل ساعت دیواری پدیده شاپ مدل

طراحان دکوراسیون داخلی منازل و دفاتر کار برای انتخاب شکل، جنس و اندازه‌ی ساعت دیواری، به رنگ دیوار، فضای کلی خانه، کارکرد اتاق و موارد دیگر توجه می‌کنند. همچنین بسته به سبک و سلیقه‌ی دکوراسیون خود و نیز بسته به نیاز ساکنان خانه در یک یا چند جای خانه به ساعت‌های رومیزی نیاز خواهید داشت. ساعت دیواری چوبی گلدن هاوس _ مدل های متختلف ساعت _ ویژگی ساعت چوبی گلدن هاوس _ خلاقیت در طراحی ساعت ها ساعت دیواری پدیده شاپ مدل

اهمیت توجه همیشگی به زمان

هیچ خانه‌ یا محیط کاری نیست که به ساعت نیاز نداشته باشد. با این حال ممکن است بر اساس نیاز خود تصمیم بگیرید تعداد بیشتری ساعت در خانه‌ی خود قرار دهید. مثلا در خانه‌ای که فرزند محصل دارد یا اعضای آن کارمند هستند دانستن زمان دقیق اهمیت بسیاری دارد.

برخی افراد نیازمند آن هستند که در طول روز همواره حواسشان به ساعت باشد، مثلا به این خاطر که کودکی دارند که باید او را از مدرسه یا مهدکودک به خانه بیاورند، ساعت دیواری چوبی گلدن هاوس _ مدل های متختلف ساعت _ ویژگی ساعت چوبی گلدن هاوس _ خلاقیت در طراحی ساعت ها

یا حضور فرد بیماری در خانه که باید داروهای او را سر ساعت به او بدهند. اگر به این دلایل یا هر دلیل دیگر آگاهی از زمانِ دقیق، نیاز روزانه‌ی شماست، کمی حوصله، پول و سلیقه‌ صرف کنید و در چندین جای خانه که در جلوی چشم شماست ساعت‌هایی نصب کنید.

داشتن یک ساعت دیواری برای اتاق خواب فرزندان نیز ایده‌ی خوبی است، مخصوصا برای آن دسته از فرزندان محصلی که سنشان بالاتر است و نیازمند یادآوری والدین برای زمان‌بندی امور خود نیستند. امروزه وجود ساعت‌های دیجیتال بر روی گوشی تلفن همراه و کامپیوتر موجب شده است

که بسیاری از افراد کمتر به ساعت‌های رومیزی و دیواری احساس نیاز کنند. اینجاست که علاوه بر جنبه‌ی زیبایی ساعت‌های جذاب بر دیوار و میز‌های خانه، باید به این امر توجه کنیم که ساعت دیواری معمولا نقش بهتری در جلب توجه و به رخ کشیدن زمان بازی می‌کند.

اگر زمانی که در آشپزخانه مشغول آشپزی هستید، یا وقتی در سالن در حال جاروبرقی کشیدن هستید برای این که متوجه زمان شوید لازم است که دست از کار بکشید و به اتاق دیگری بروید یا باید دستتان را خشک کنید و گوشی تلفنتان را روشن کنید، احتمالا باید در تعداد ساعت‌های موجود در خانه یا محل نصب آن تجدید نظر کنید. ساعت دیواری چوبی گلدن هاوس _ مدل های متختلف ساعت _ ویژگی ساعت چوبی گلدن هاوس _ خلاقیت در طراحی ساعت ها

دکوری شیک

ساعت های چوبی

بدن ما ساعت بیولوژیکی دارد که اگر آن را روی ساعات خواب و بیداری مورد نظر خود تنظیم کنید، هر روز با دقتی باور نکردی در زمان مورد نظر فرمان بیداری صادر می‌کند. کافی است به مدت حدود یک هفته رأس یک زمان خاص از خواب بیدار شوید. در این صورت احتمالا حتی بدون یک دقیقه خطا و بدون زنگ ساعت بیدار می‌شوید. اما این ساعت بیولوژیک برای همه به خوبی عمل نمی‌کند.

مثلا کسانی که به خاطر شغل یا سبک زندگی‌شان در روزهای مختلف در ساعات متفاوتی به رخت‌خواب می‌روند و ساعات متفاوتی از خواب بیدار می‌شوند. اگر شما هم از این افراد هستید حتما وجود یک ساعت زنگ‌دار را هم برای خود در نظر بگیرید. اگر عموما کم‌خواب هستید یا بسیار سخت از خواب بیدار می‌شوید، یک ساعت زنگ‌دار که دقیقا کنار تختتان نباشد شاید بهتر از زنگ گوشی موبایل برایتان کار کند.

مدل های متختلف ساعت

در گلدن هاوس انواع ساعت دیواری در طرح‌های زیبا وجود دارد. در این فروشگاه اینترنتی می‌توانید بیش از 100 مدل ساعت دیواری جدید را مشاهده کنید و با توجه به دکوراسیون محیط برای فضای مورد نظرتان یک ساعت مناسب انتخاب کنید.

برای این که بتوانید ساعتی با طرح زیبا و مناسب برای منزل یا محل کار خود انتخاب کنید باید چشمتان را نسبت به تفاوت‌های ساعت‌ها حساس کنید. طراحان ساعت برای ایجاد خلاقیت، گزینه‌های مختلفی برای بازی و آزمون و خطا دارند. یکی از این گزینه‌ها که در حس و حال ساعت تغییر زیادی ایجاد می‌کند «اعداد ساعت» است.

 ساعتی که اعدادش انگلیسی است، با ساعتی که اعدادش لاتین یا فارسی است حس و معنای کاملا متفاوتی منتقل می‌کند. انتخاب طراحان ساعت در مورد اعداد فقط به این سه حالت محدود نمی‌شود. بعضی ساعت‌ها صرفا به قرار دادن نقاط به جای اعداد اکتفا می‌کنند. برخی دیگر از اشکال و خطوط فانتزی استفاده می‌کنند.

جالب این که با اندازه‌ی اعداد هم می‌توان بازی کرد. برخی طراحان ساعت با قرار دادن اعداد یک تا دوازده در اندازه‌های مختلف، طرح‌های بسیار جالب و جذابی خلق کرده‌اند. ساعت دیواری چوبی گلدن هاوس _ مدل های متختلف ساعت _ ویژگی ساعت چوبی گلدن هاوس _ خلاقیت در طراحی ساعت ها

هر سلیقه، یک ساعت

یکی دیگر از گزینه‌های طراحان ساعت شکل عقربه‌هاست. با گشتی در میان ساعت‌های سایت می‌بینید که عقربه‌ها در اندازه‌ها و اشکال مختلف ساده، فانتزی، مدرن و غیره طراحی شده‌اند و طرح‌های متنوعی ایجاد کرده‌اند. برخی ساعت‌ها قید عقربه‌ی ثانیه‌شمار را می‌زنند و به جای آن، پاندول قرار می‌دهند. برخی از ساعت‌ها نیز از عقربه‌هایی با اندازه‌های بزرگ و اشکال نامتعارف استفاده می‌کنند.

گاهی در نظر بیننده، این که این عقربه‌های بزرگ با اشکال عجیب در حین حرکت به هم گیر نمی‌کنند جالب به نظر می‌آید. در برخی ساعت‌ها چرخ‌دنده‌های تزیینی متعددی می‌بینید که به دور هم می‌چرخند و این تصور را ایجاد می‌کنند که برای چرخیدن ثانیه‌شمار و عقربه‌های دیگر، حرکت این چرخ‌دهنده‌ها لازم است.

خلاقیت در طراحی ساعت ها

اگر به دقت در انواع و اقسام ساعت‌های موجود در بازار علاقه‌مند شوید خواهید دید که ساعت‌ها دنیای جالب و متنوعی دارند. یک ساعت فانتزی را در نظر بگیرید که بسیار بزرگ است و نشانگر‌های انگلیسی یا لاتین دارد که بر روی دیوار می‌چسبند.

چنین ساعتی با خلاقیت و سلیقه طراحی شده است و جلوه‌ی زیبایی به دکوراسیون محیط می‌دهد. این فقط یکی از اشکال ساعت است که حضورش بر دیوار شما فضای خاصی به محیط خانه‌ی شما هدیه می‌دهد و نظر میهمانان را به خود جلب می‌کند. ساعت دیواری چوبی گلدن هاوس _ مدل های متختلف ساعت _ ویژگی ساعت چوبی گلدن هاوس _ خلاقیت در طراحی ساعت ها

جنس و رنگ بدنه‌ی ساعت نیز آشکارا در حسی که ساعت منتقل می‌کند تأثیر زیادی دارد. یک ساعت چوبی ممکن است حس فاخر قدیمی منتقل کنید در حالی که یک ساعت فلزی معمولا به حس مدرن نزدیک‌تر است. البته بسته به این که طرح بدنه، عقربه‌ها و اعداد روی آن و  شکل‌های روی بدنه به چه شکل باشند ممکن است، نوعی حس پست مدرن منتقل کند که در آن چهارچوب‌های دوران مدرن در هم می‌شکند.

شاید بهتر باشد که به جای این که بیش از این در مورد طرح و رنگ و شکل ساعت‌ها به خواندن ادامه دهید، به سراغ ساعت‌های این فروشگاه آنلاین بروید و این بار در هنگام تماشای ساعت‌ها بیشتر به این جزئیات و تفاوت‌های دیگر توجه کنید.

به جنس بدنه‌ی ساعت و اندازه‌‌ی آن دقت کنید. ساعت دیواری بهتر است بیش از اندازه بزرگ و سنگین نباشد. گاهی برای تنوع در محیط نیاز دارید که جای آن را از دیواری به دیوار دیگر تغییر دهید. در این صورت اگر ساعتتان سنگین باشد احتمال این که از دستتان بیفتد و یا میخ دیوار توان تحمل آن را نداشته باشد بالا می‌رود.

دیوارکوب زینتی

ساعت دیواری چوبی انواع و سبک‌های مختلفی از جمله مدرن، سنتی، کلاسیک و مینیمال دارد. اگر به دنبال یک تغییر در دکوراسیون داخلی منزل هستید پیشنهاد سایت گلدن هاوس خرید یک ساعت دیواری است. هنگامی که ساعت مورد پسندتان را بر دیوار بیاویزید زیبایی محیط را چند برابر خواهید کرد. ساعت دیواری چوبی مانند یک تابلوی تزیینی است که تغییر چشم‌گیری در محیط ایجاد می‌کند و فضا را دلنواز می‌کند و روحیه‌ی محیط را تغییر می‌دهد.

ساعت دیواری چوبی گلدن هاوس از فاخرترین انواع صنایع دستی به شمار می‌رود، زیرا تمام مراحل آن از ساخت گرفته تا مونتاژ تماما با دست انجام شده و هیچ دستگاهی در ساخت آن نقش ندارد. پس نیاز است در انتخاب این کالای زینتی ارزشمند، دقت و سلیقه به خرج دهید.

ساعت آرامش بخش

یکی از ویژگی‌های ساعت‌های گلدن هاوس موتور آرامگرد آنهاست. ثانیه‌شمار این ساعت‌ها در سکوت کار می‌کند و این ویژگی مناسب افرادی است که به سر و صدا حساس هستند و ترجیح می‌دهند در یک محیط ساکت به کارهای خود رسیدگی کنند. اگر این ساعت دیواری را در اتاق خواب نصب کنید می‌توانید مطمئن باشید که مزاحم خواب شما نخواهد شد و سکوت و آرامش را به محیط هدیه می‌دهد. موتور این ساعت سه سال گارانتی تضمین شده دارد و در صورتی که مشکلی رخ دهد، تیم گلدن هاوس آن را بدون هزینه تعویض خواهد کرد.

استفاده از چوب و محصولات آن

چوب یک سازه‌ی گرم است که با خلاقیت و ایده پردازی در معماری داخلی، به محیط اطراف گرما و انرژی مثبت تزریق می‌کند. وجود وسایل چوبی در منزل یک ارتباط نزدیک بین محیط داخلی و طبیعت اطراف انسان ایجاد می‌کند. یک تحقیق علمی ثابت کرده است که انسان از بو کردن وسایل چوبی آرامش می‌گیرد و فشار خون و استرس را کاهش می‌دهد. علاوه بر این چوب رطوبت هوا را تنظیم می‌کند. چنانچه قصد دارید برای منزل یا محیط کار وسایلی بخرید بهتر است انتخاب شما خرید لوازم چوبی باشد.

 اگر از یک ساعت چوبی برای دکوراسیون منزل استفاده می‌کنید، پیشنهاد ما سِت کردن سایر وسایل منزل با محصولات چوبی است. استفاده از چوب در دکوراسیون داخلی محیط این ویژگی را دارد که هم با فضای مدرن و هم با فضای کلاسیک هماهنگ می‌شود. به این ترتیب یک محیط شیک برای شما به ارمغان می‌آورد. می‌توانید ساعت را با رنگ کتابخانه، لوستر‌، مبل‌، کنسول و غیره هماهنگ کنید، ترکیب رنگ این وسایل هارمونی زیبا و شیکی به منزل یا محیط کار شما خواهد داد.

شاید فکر کنید ساعت دیواری چوبی برای محیط‌هایی که رطوبت آن‌ها بالا است و حالت شرجی دارند مناسب نیست. این یک نکته‌ی درست است اما طراحان گلدن هاوس این مهم را در نظر گرفتند و جنس چوب ساعت‌ها را به گونه‌ای انتخاب کرده‌اند که با قرار گرفتن در معرض رطوبت و نور به آن‌ها آسیب نرسد. همچنین با توجه به این که چوب ساعت با استفاده از یک محلول مخصوص، پولیش می‌شود لازم نیست که نگران تخریب چوب آن در درازمدت باشید.  ساعت دیواری چوبی گلدن هاوس

ویژگی ساعت چوبی گلدن هاوس

 یکی از خواص وسایل چوبی تجدیدپذیر بودن آن‌ها است به این معنا که چوب در طبیعت به طور مداوم تولید می‌شود. وسایل چوبی محیط زیست را آلوده نمی‌کنند و بر خلاف وسایل پلاستیکی به آن آسیب نمی‌زنند. به همین دلیل اگر به سلامت محیط زندگی خود اهمیت می‌دهید وسایل چوبی گزینه‌ی مناسبی برای خرید است. البته دوستدارن طبیعت و محیط زیست تمایل دارند از منابعی که در طبیعت به صورت محدود وجود دارد، به طور بهینه استفاده شود.

امروزه پاکسازی و از بین رفتن جنگل‌ها جزو نگرانی‌های بشر است اما خوشبختانه در این زمینه وسایل خانگی چوبی گناه چندانی بر عهده ندارند و نگرانی عمده کار ملت‌ها و دولت‌هایی است که به خاطر اضافه کردن به زمین‌های کشاورزی یا شهرسازی، جنگل‌ها را از بین می‌برند.

ساعت دیواری چوبی از چوب درختانی مانند بلوط، توسکا، سنجد و گردو ساخته می‌شود. رنگ این ساعت بستگی به نوع چوبی دارد که برای ساخت آن استفاده شده است و طیف آن از قهوه‌ای بسیار روشن تا قهوه‌ای بسیار تیره متغیر است. برای این که چوب این ساعت‌ها رنگشان تغییر نکند یا پوسیده نشوند از روغن‌های مخصوص چوب استفاده می‌شود. دور بعضی از این ساعت‌ها حلقه‌ای وجود دارد. هم حلقه و هم عقربه‌ی ساعت را با استفاده از رنگ‌های با کیفیت آبکاری می‌کنند تا به هیچ عنوان تغییر رنگ ندهند.

ساخت ساعت

انسان در طی سال‌ها تلاش ساعت‌های بیشماری نظیر ساعت‌ شنی، خورشیدی و آبی ساخته است. در آن زمان همین ساعت‌ها برای نشان دادن زمان استفاده می‌شدند هر چند که خیلی دقیق نبودند اما بالاخره مردم در آن سالها با استفاده از همین ساعت‌ها روز خود را برنامه‌ریزی می‌کردند. با گذشت زمان نسل‌های بعد آموزه‌های نسل پیش از خود را همراه با تلاش‌های پی‌در‌پی به کار گرفتند و ساعت‌های دقیق‌ و قابل اعتماد ساختند. اولین ساعت مکانیکی در اواخر قرن چهارده میلادی در انگلیس و سپس با فاصله کوتاهی در فرانسه ساخته شد.

انواع ساعت

ساعت‌های دیواری به دو نوع تقسیم می‌شوند: کوارتز و مکانیکی. تفاوت آن‌ها به نوع کارکردشان برمی‌گردد. ساعت‌های کوارتز به باتری احتیاج دارند ولی ساعت‌های مکانیکی از چرخ‌دنده‌های متحرک و سیم‌پیچ‌ ساخته شده‌اند و نیاز به باتری ندارند. بنابراین ساعت‌های کوارتز دقیق‌تر هستند. به این دلیل به آن‌ها ساعت کوارتز می‌گویند که درون آن‌ها از کریستال‌های کوارتز به کار برده شده است. امروزه به دلیل اهمیت دانستن زمان دقیق برای انجام امور از ساعت‌های کوارتز کمک می‌گیریم.

ساعت های بدون باتری

دقیق‌ترین ساعت‌هایی که بشر ساخته است ساعت‌های اتمی نام دارند. این ساعت‌ها بر مبنای اشعه‌های رادیواکتیو اتم‌های خاص کار می‌کنند. این ساعت‌ها چنان دقیق هستند که در پانزده میلیارد سال حداکثر یک ثانیه خطا دارند! ساعت‌های مرجع جهانی که همه‌ی ساعت‌های دیگر خود را با آن‌ها تنظیم می‌کنند از نوع ساعت‌های اتمی هستند.

معمولا در این مراکز شبکه‌ای از چندین ساعت اتمی را به یکدیگر متصل می‌کنند و آن‌ها را به گونه‌ای در ارتباط با یکدیگر قرار می‌دهند که خود را یکدیگر هماهنگ کنند تا هرگز یک ثانیه هم ساعت‌های جهان دچار اشتباه نشوند.

ساعت گوشی هوشمند نیز بسیار دقیق است در ابتدا نیاز است آن را با ساعت دقیق کشور تنظیم کنید و چنانچه موقعیت مکانی خود را از کشوری به کشور دیگر تغییر دهید، جی‌پی‌اس گوشی موقعیت مکانی شما را متوجه خواهد شد و گوشی با زمان آن کشور تنظیم می‌شود. یا در هر شش ماه سال اگر ساعت ملی کشور تغییر کند،

خود گوشی زمان مورد نظر را تغییر می‌دهد. می‌توان گفت که ساعت گوشی شما هم به اندازه‌ی یک ساعت اتمی فوق دقیق دقت دارد! آیا می‌دانید چرا؟ چون گوشی شما، به طور مداوم خود را با ساعت‌های اتمی مراکز سنجش زمان جهان هماهنگ می‌کند و هرگز از آن‌ها عقب یا جلو نمی‌افتد.

فارغ از کلیشه ها

نصب ساعت دیواری بر روی دیوار شامل هیچ قانون و استانداردی نمی‌شود. ساعت دیواری را معولا در ارتفاعی نصب می‌کنند که زاویه دید مناسبی به آن داشته باشند. نصب ساعت به ارتفاع سقف خانه بستگی دارد. اگر سقف خانه کوتاه باشد ساعت دیواری را باید در ارتفاع نسبتا بالایی قرار داد و اگر سقف خانه بلند باشد بهتر است ساعت را در ارتفاع متوسطی نصب کرد. البته همانطور که در بالا گفته شد هیچ قانونی برای نصب ساعت وجود ندارد و این توصیه‌ها صرفا پیشنهاد است. به راحتی، سلیقه و نیاز خود فکر کنید.

یک دکوری ارزنده

احتمالا در نظر اول شاید به این فکر کنید که خرید ساعت یک کار ساده و پیش پا افتاده است اما هنگامی که دست به خرید می‌شوید متوجه خواهید شد انتخاب و خرید یک ساعت آنقدر هم کار آسانی نیست. در میان مدل‌های مختلف، تنوع سبک‌ها و رنگ‌های متفاوت سردرگم خواهید شد. در نظر گرفتن این که خرید یک ساعت چقدر می‌تواند در ظاهر منزل تاثیرگذار باشد شما را نسبت به جنس، رنگ و کیفیت آن حساس خواهد کرد.

ساعت را به چشم یک مجسمه‌ی ارزشمند نگاه کنید که به دیوار آویخته‌اید، اما یک فرق مهم بین ساعت و سایر وسایل تزیینی وجود دارد. هر وسیله‌ی تزیینی که در منزل دارید ممکن است به چشم مهمانان و خودتان عادی شود و پس از مدتی حتی حضور آن را فراموش کنید، اما ساعت آن عضو خانه است که با شما سخن می‌گوید و ممکن است در روز بارها لازم باشد که به آن نگاه کنید،

پس حتما زیبایی آن هم مهمتر از سایر وسایل زینتی است. کمتر جلب توجه کند. احتمال دارد شما یک وسیله‌‌ی دکوری مانند جاشمعی یا جام گرانبهایی برای منزل خود تهیه کنید اما ‌مهمانتان متوجه‌ی آن نشود و از دیدش دور بماند اما یک ساعت دیواری از این امر مستثنی خواهد بود. ساعت دیواری چوبی گلدن هاوس _ مدل های متختلف ساعت _ ویژگی ساعت چوبی گلدن هاوس _ خلاقیت در طراحی ساعت ها

سبک انتخاب شما

سبک ساعتی که انتخاب می‌کنید تا حدودی شخصیت شما را به تصویر می‌کشد. برخی معتقدند اگر ساعت انتخابی شما از نوع کلاسیک باشد احتمال دارد که به طور کلی به نوستالژی و وسایل قدیمی علاقه‌مند باشید. به نظر شما این گفته درست است که کسانی که برای خانه‌ی خود ساعت فانتزی انتخاب می‌کنند کسانی هستند

که به طرح‌های کارتونی و انیمیشنی بیشتر علاقه دارند؟ آیا شما از آن افرادی هستید که برای خانه‌ی خود یک ساعت مدرن را می‌پسندید؟ شاید این نشانه‌ای باشد که شما به طور کلی به مظاهر مدرن زندگی شهری علاقه‌مندید. این مسایل صد‌درصد نیستند ولی در نهایت شما ساعتی را انتخاب می‌کنید که با سبک منزل شما همخوانی دارد. به سبک چیدمان منزلتان دقت کنید و بهترین ساعت را برای دیوار خانه تهیه کنید.

ساعت از جمله وسایلی ‌است که در هر خانه‌ای وجود دارد و جز لوازم حذف نشدنی در هر محیط است. همانطور که اشاره شد، در اکثر خانه‌ها و محل‌های کار به بیش از یک ساعت نیاز داریم. با این حال دقت کنید که افراط در نصب ساعت می‌تواند فضا شلوغ و تاحدی استرس‌زا سازد. در یک محیط کوچک از یک ساعت دیواری استفاده کنید در ضمن اگر در یک اتاق چند ساعت داشته باشید که موتورشان آرامگرد نباشد صدای ثانیه‌شمار ساعت‌ها در هم می‌پیچد و سکوت و آرامش محیط را از بین می‌برد.

گلدن هاوس و صد انتخاب

شما در فروشگاه اینترنتی گلدن هاوس می‌توانید لیست قیمت خرید 100 مدل ساعت دیواری چوبی شیک در بازار را ببینید و آن‌ها را با قیمت‌های موجود در سایت‌ها و فروشگاه‌‌های دیگر مقایسه کنید. تیم ما بیش از 100 مدل از بهترین ساعت دیواری چوبی، کلاسیک و فانتزی زیبا را برای فروشگاه خود تهیه کرده است. با خرید اینترنتی 100 مدل ساعت دیواری سنتی با قیمت ارزان سود بسیاری خواهید کرد.

یکی از ویژگی‌های ساعت‌های فروشگاه ما قیمت مناسب آن است. شما با هر بودجه‌ای که دارید از سایت ما دست خالی بیرون نخواهید رفت. تیم ما با انواع متعدد ساعت‌هایی که دارد هر سلیقه‌ای را با هر بودجه‌ای راضی خواهد کرد.

طراحان تیم گلدن هاوس از مواد اولیه با کیفیت بالا استفاده می‌کنند. سیاست فروش تیم ما رضایت و جلب مشتری است به این دلیل ساعت‌ها را با کمترین سود قیمت‌گذاری می‌کنیم. در واقع شعار فروشگاه ما سود کمتر و فروش بیشتر است.

ساعت دیواری چوبی گلدن هاوس _ مدل های متختلف ساعت _ ویژگی ساعت چوبی گلدن هاوس _ خلاقیت در طراحی ساعت ها

.

سبد خرید

ما از کوکی ها برای بهبود کارکردن شما با سایت استفاده می کنیم. با استفاده از این سایت شما استفاده ما از کوکی ها را پذیرفته اید.