ساعت دیواری

ساعت دیواری اتاق کودک

ساعت دیواری اتاق کودک

ساعت دیواری اتاق کودک

ساعت‌ دیواری اتاق کودک گلدن هاوس یکی از دکوریی هایی است که در زیباتر کردن اتاق کودک به کمک شما می‌آید. ساعت‌ اتاق کودک و نوجوان را معمولا از رنگ‌های متنوع و شاد می‌سازند و بعضا از اشکال کارتونی جذاب و انیمیشن‌های به‌روز مثل شاه‌ شیر، باب اسفنجی، پری دریایی و صدها نقش دیگر برای ساعت کودکان طراحی می‌کنند.

ساعت دیواری اتاق کودک _ طراح های کارتونی و خلاقیت در ساعت ها _ دنیای ساعت‌های کودک _ وسائل اتاق فرزندان را آموزنده انتخاب کنید _ یادگیری در حین بازی _ روش های یاد دادن ساعت به گروه های سنی مختلف _ رنگ‌ها و تاثیر آن بر روح و روان کودکان _ عوامل مهم برای خریداری یک ساعت خوب چیست؟ _ ساعت دیواری برای دکور اتاق _ گلدن هاوس و صدها ساعت بی نظیر و ارزان

کودکان، شیرینی زندگی ما هستند و با آمدنشان به جمع خانه با خود گرما، خنده و شادمانی به ارمغان می‌آورند. بسیاری از پدران و مادران جوان با حوصله و علاقه‌ی بسیار سرگرم تهیه‌ی اسباب بازی، بازی‌های فکری، وسایل مخصوص برای گروه سنی کودکشان و لباس آن‌ها می‌شوند.

در این مطلب سایت گلدن هاوس نکاتی در مورد انواع ساعت دیواری کودک با شما در میان می‌گذارد تا شاید این نکات به شما ایده‌های جذاب بدهد و همچنین به انتخاب و جزییات وسایلی که برای کودکانتان تهیه می‌کنید حساس‌تر شوید. به این نکته بیشتر دقت کنید که انتخاب ساعت اتاق کودک می‌تواند مهمتر از انتخاب یک وسیله‌ی دکوری ساده برای یکی دیگر از اتاق‌های منزل باشد.

اگر فضای منزل شما بزرگ است و تعداد اتاق‌‌هایتان زیاد است می‌توانید به هر شخصی در منزل یک اتاق خواب اختصاص دهید. اگر فرزند شما این امکان را دارد که یک اتاق مجزا برای خودش داشته باشد حس شخصی بودن وسایل اتاق و استقلال در انتخاب وسایل مورد علاقه‌اش از جمله ساعت را به او منتقل کرده‌اید.

طراح های کارتونی و خلاقیت در ساعت ها

والدینی هستند که با شور و اشتیاق با کمک فرزندانشان برای اتاق یک تم طراحی می‌کنند و آن را تزیین می‌کنند. همچنین با توجه به تم اتاق برای کودکشان ساعت دیواری مناسب تهیه می‌کنند. مانند تم‌های جنگ ستارگان، اسپایرمن، باربی و غیره که همه‌ی این مسائل به گروه سنی کودک شما بر‌می‌گردد. همچنین سعی می‌کنند پس‌زمینه‌ی ساعت دیواری را با استفاده از تصاویر، نقاشی‌ها، اسباب بازی‌ها و انواع چهره‌های خندان کارتونی تصویر سازی کنند.

ساعت‌ دیواری کودک گلدن هاوس یکی از اشیایی است که در زیباتر کردن اتاق کودک به کمک شما می‌آید. ساعت‌ اتاق کودک و نوجوان را معمولا از رنگ‌های متنوع و شاد می‌سازند و بعضا از اشکال کارتونی جذاب و انیمیشن‌های به‌روز مثل شاه‌ شیر، باب اسفنجی، پری دریایی و صدها نقش دیگر برای ساعت کودکان طراحی می‌کنند.

تخفیف های ما
انواع اینه قدی

بالای سیصد هزار تومان کارت هدیه تخفیف برای هر نوع خرید و ارسال رایگان

انواع ساعت چوبی _ ساعت پارچه ای با طرح های مختلف _ انواع ساعت های آنتیک

جدیدترین ترندهای روز

یکی از ترندهای روز و جذاب در دنیای ساعت‌های کودک این است که شما عکس فرزندنتان را به ساعت فروشی سفارش می‌دهید و ساعت دیواری خاص و منحصربه‌فردی برای اتاق کودک خود تهیه می‌کنید. ساعتی که پس‌زمینه‌ی آن با چهره‌ی فرزند شما طراحی شده است. چنین ساعتی یک طرح متفاوت و یک ایده‌ بسیار ویژه است.

از ترندهای جذاب دیگر، استفاده از استیکرها و ایموجی‌هایی هستند که پیشنهاد جالبی برای پس‌زمینه ساعت دیواری کودکان هستند، همان‌هایی که کودکانتان به طور روزانه در گوشی و تبلت در اپلیکیشن‌ها و بازی‌های کارتونی از آن‌ها استفاده می‌کنند.

نمونه‌های این ایموجی‌ شامل « صورتی است که چشمک می‌زند»، « صورت شادی که چشمانش قلب است»، « سه میمونی که دستانشان را روی گوششان، دهانشان و چشمهایشان قرار داده‌اند» و صدها ایموجی دیگر که هر کدامشان مفهوم و تعبیری دارند.

وسائل اتاق فرزندان را آموزنده انتخاب کنید

اگر فرزند نوجوان دارید، ساعتی برای اتاق او تهیه کنید که علاوه بر یک ایده‌‌ی جذاب یک طرح آموزنده‌ نیز داشته باشد، به طور مثال یک ساعت را انتخاب کنید که پس‌زمینه‌ی آن نقشه‌ی ایران باشد یا نقشه‌ی شهری باشد که در آن زندگی می‌کنید.

با انتخاب چنین ساعتی یا یک تیر همزمان دو نشان زده‌اید، هم ساعت را به دیوار اتاق آویخته‌اید و زمان را یادآور شده‌اید و هم به طور غیر مستقیم نقشه کلی را به او آموزش داده‌اید. پیشنهاد می‌کنیم سری به ساعت‌های دیواری گلدن هاوس بزنید شاید ساعتی آموزنده و باب میل خود در آن جا یافتید.

کودک در حال رشد در یادگیری بسیار دقیق و تیز است، اکثر والدین تلاش زیادی می‌کنند کودکانشان در حین بازی‌های مختلف نکته‌های آموزشی نیز یاد بگیرند. در این جا والدین باید با مربی‌ و معلم کودک خود همراه باشند و به آن‌ها اعتماد کنند تا کودک را دو آموزشی و سردرگم نکنند.

مربی‌های کودکان می‌دانند هر کودکی در چه سنی و در چه مسائلی بالاترین ضریب هوشی را از خود نشان می‌دهد و در آن سن استعداد او را کشف می‌کنند و در انتخاب اشیاء و اسباب‌بازی‌های اتاق کودک و حتی دکوری‌هایش به والدین پیشنهادهای دقیقی می‌دهند.

یادگیری در حین بازی

مربی‌ها در این مسئله دقت می‌کنند که کودک از بازی با چه وسایلی به طور ناخودآگاه می‌تواند آموزش‌های مفید ببیند. کودکی که به اعداد و ریاضیات علاقه نشان می‌دهد مربی را هوشیار می‌کند که او می‌تواند با تمرین و بازی با اعداد به این کودک کمک کند، تا ساعت و زمان را آموزش ببیند.

همچنین به والدین او روش‌های بازی با اعداد را می‌گوید تا آن‌ها نیز با کودک در منزل تمرین کنند و برایش یک ساعت کارتونی بخرند. با این کار تمایل او به یادگیری بیشتر می‌شود.

یک ایده جذاب با پیشرفت تکنولوژی

گاهی می‌شود ایده پردازی کرد و  ساعت‌های دیواری را به گونه‌ای طراحی و تنظیم کرد، که در یک ساعت مشخص که شما برنامه‌‌ی آن را تنظیم کرده‌اید، به زبان دلخواه شما آن زمان را به فارسی یا انگلیسی اعلام ‌کنند. به طور مثال شما ساعت دیواری اتاق کودکتان را روی ساعت چهار تنظیم کرده‌اید، ساعت گویا با صدای تنظیم شده‌‌ای که شما خواسته‌اید در آن زمان مشخص به شما یادآور می‌شود که کار مهمی داشته‌اید.

مثلا در آنساعت بگوید «به تکالیف کودکتان رسیدگی کنید». فارسی یا انگلیسی بودن زمان اعلام ساعت به تنظیمات آن برمی‌گردد. این یادآوری و کوک کردن ساعت بیشتر در ساعت‌های رومیزی و در سخنگو بودن ساعت در گوشی‌های هوشمند وجود دارد. اما این ایده‌ی قرار دادن و تنظیم ساعت با صدا یک ایده جالب توجه است.

روش های یاد دادن ساعت به گروه های سنی مختلف

هر والدینی بسته به سن فرزندانشان آموزش‌های ویژه‌ای برای آن‌‌ها طراحی می‌کنند و آن را به گونه‌ای تنظیم می‌کنند تا رشد فکری فرزندانشان تقویت شود و آموزش‌‌های لازم را با توجه به گروه سنی خود ببینند. برای آن دسته از کودکانی که به تازگی در حال یادگیری خواندن ساعت هستند،

بهتر است ساعتی تهیه کنید که جذابیت بصری داشته باشد مثلا صفحه‌ی آن فانتری باشد که رغبت بالایی در کودک ایجاد کند و شمارشگر‌های آن بزرگ و ساده باشد که کودک به راحتی آن‌ها را بخواند. اگر شمارشگر‌های ساعت انگلیسی باشد، کودکتان بدون این که خودش آگاه به این امر باشد به طور ناخودآگاه و همزمان هم زمان و هم اعداد انگلیسی را آموزش می‌بیند و اگر اعداد ساعت فارسی باشند فرزندتان اعداد را به صورت فارسی آموزش می‌بیند.

کودک در سن رشد، از محیط تبعیت می‌کند و هر چیزی که والدین به او آموزش دهد در ذهنش حک خواهد شد. گوش‌ها و چشم‌هایش بسیار حساس هستند.

به عنوان مثال کودکتان در گروه سنی پنج تا هفت مشتاق دیدن برنامه کودک است و کارتون مورد علاقه‌اش ساعت پنج شروع می‌شود. فرزندنتان مدام از شما ساعت را می‌پرسد و انتظار ساعت شروع کارتون مورد علاقه‌اش را دارد. اگر شما هنگامی که فرزندتان ساعت را می‌پرسد به او بگویید برنامه ساعت پنج شروع می‌شود و همچنین معادل انگلیسی‌ ساعت پنج را نیز بگویید، و برایش نحوه قرار گرفتن عقربه‌‌ی کوچک بر روی عدد پنج و عقربه‌ی بزرگ را روی دوازده به طور مرتب برای او تکرار کنید.

در آن هنگام ساعت پنج ملکه‌ی ذهنش خواهد شد. این کار را برای آموزش ساعت به طور کامل می‌توانید انجام دهید. از این به بعد کودکتان کم‌کم گوشش به صداها و چشمانش به اعداد حساس می‌شود. این کار برایش بسیار آموزنده خواهد بود و در ضریب هوشی کودک در طی روند رشد عقلی، فعالیت‌های ذهنی و هوشمندی او اثر مثبت می‌گذارد.

رنگ‌ها و تاثیر آن بر روح و روان کودکان

والدین نقش موثری در تقویت حس یادگیری و خلاقیت فرزندانشان دارند و یک پیشنهاد برای والدین فراهم کردن یک اتاق با هارمونی رنگ‌های مختلف است. محققان معتقدند کودکانی که دامنه‌ی وسیعی از طیف‌های رنگی مختلف را می‌شناسند درک بالایی دارند و منطقی‌تر عمل می‌کنند. رنگ‌ها می‌توانند تاثیر شگفت انگیزی بر روحیه‌ی فرزندنتان می‌گذارد.

اثر رنگ‌ها از نظر روانشناسی بارها بررسی شده است و اکنون می‌توان از نظر علمی، رنگ‌ها را متناسب با هدف مدنظرتان انتخاب کنید. در تحقیقات علمی نشان داده شده است رنگ‌هایی از جمله آبی، سبز، صورتی، قرمز و دیگر رنگ‌های شاد و زنده رنگ‌هایی هستند که کودکان به آن علاقه‌مند هستند. در واقع چشم کودکان به این رنگ‌های درخشان جلب می‌شود. در سایت گلدن هاوس ساعت دیواری کودک در انواع رنگ‌های مختلف و با قیمت‌های ارزان در دسترس است.

تجربه تأثیر رنگ ها در آموزش و یادگیری

روانشناسان معتقدند رنگ‌ها به طور ذاتی بر مغز و احساسات کودکان تاثیر می‌گذارد. از طرفی دیگر برخی پژوهشگران عقیده دارند، احساسات کودکان گاهی می‌تواند اکتسابی باشد. به عنوان مثال: هر گاه خواسته‌ایم دست کودک را بگیریم و از عرض خیابان عبور کنیم به او گفته‌ایم: چراغ قرمز خطرناک است و صبر می‌کنیم تا چراغ سبز شود تا از خیابان رد شویم. گویی در ذهن کودک به قرمز رنگ خطر و به سبز رنگ اطمینان داده‌ایم. البته این مسئله در ذهن کودک به طور ناخودآگاه در فضای خارج از خانه تعریف می‌شود.

استفاده از رنگ‌های مختلف در آموزش و یادگیری کودکان تاثیر مثبت دارد و باعث می‌شود زودتر یاد بگیرند و اطلاعات در ذهن آن‌ها حک شود. به خاطر این‌ که هشتاد درصد مغز انسان اطلاعات را به صورت بینایی دریافت می‌کند و رنگ‌ها حس بینایی را تحریک می‌کنند و باعث بهبود و تقویت قدرت یادگیری می‌شوند. مثلا اگر ساعت دیواری اتاق کودک هر عددش به یک رنگ باشد کم‌کم کودک می‌آموزد که رنگ زرد همیشه عدد شش است و عدد هفت همیشه آبی است.

در ابتدا این یک شیوه‌ی یاد دادن ساعت به کودکان است و بعد از مدتی که به سن تشخیص رسید اگر که همه‌ی اعداد ساعت یک رنگ شد باز هم کودک به یاد می‌آورد جای عدد شش همیشه کجا بوده حتی اگر رنگ آن دیگر زرد نباشد.

تاثیر رنگ‌ها در طیف آبی

رنگ آبی، به عنوان رنگی پسرانه شناخته می‌شود اما آبی رنگی فراجنسیتی است و نباید آن را محدود به پسرانه بودن کرد. آبی، رنگ آب، دریا و آسمان است و نگاه کردن به آن باعث ایجاد آرامش در فرد می‌شود. آبی، رنگی سرد است و باعث می‌شود فضای اتاق خنک و آرام به نظر برسد. حس تمیزی، بهداشت، طراوت و خنکی از خصوصیات جدانشدنی رنگ آبی است.

به علاوه طیف آبی تا سورمه‌ای به عنوان رنگ سلامتی نیز شناخته می‌شود. به همین دلیل این رنگ در اتاق کودکان می‌تواند حس نشاط و شادابی را در کودک ایجاد کند. اگر تصمیم گرفتید برای اتاق و وسایل فرزندتان از رنگ آبی استفاده کنید، استفاده از ساعت دیواری کودک با پس‌زمینه رنگ آبی نیز می‌تواند به تکمیل دکوراسیون مدنظر شما کمک کند.

رنگ شادابی و تازه شدن و ریشه زدن

رنگ سبز، رنگ طبیعت، بهار، سرسبزی، رشد، زاد و ولد است. روانشناسان می‌گویند: رنگ سبز خلاقیت را بالا می‌برد و باعث افزایش تمرکز . یادگیری می‌شود. اگر ساعت دیواری اتاق کودک خود را از مشتقات رنگ سبز انتخاب می‌کنید آرامش، حس مثبت و سلامتی را به اتاق کودک هدیه داده‌ایم. زیرا رنگ سبز از رنگ‌های اصلی طبیعت است که بیانگر تازه‌سازی است.

این رنگ زیبا با ترکیب رنگ آبی و زرد ساخته می‌شود. رنگ سبز نشانی از رشد و بالندگی است و استفاده از آن در اتاق فرزندتان می‌تواند به طور ناخودآگاه در ذهن و روان او تاثیرگذار باشد و به رشد فکری او کمک کند.

طرفداران رنگ صورتی معمولا دختر بچه‌ها هستند. این رنگ بسیار لطیف و ملیح است و رنگ آسودگی و بدون تنشی است. رنگ صورتی از ترکیب رنگ‌های سفید و قرمز ساخته می‌شود و در دسته‌ی رنگ‌های گرم قرار می‌گیرد و رنگ سبز مکمل آن است. برای ساعت دیواری اتاق دخترتان رنگ صورتی یک گزینه‌ی مناسب است به دلیل این که در روانشناسی رنگ‌ها، صورتی نشانه‌ای از احساسات گرم، آرامش‌بخش و امیدواری است. فروشگاه کراوات سوزن دوزی اشهن

قرمز یکی از رنگ‌های جذابی است که زیبایی ساعت دیواری اتاق کودک را افزایش می‌دهد و حتی محیط را قشنگتر جلوه می‌دهد. رنگ قرمز در حس جذابیت فردی و قدرتمندی فرزندتان تاثیر می‌گذارد. قرمز یک رنگ بسیار برجسته است که احساسات، زنده‌دلی، گرمی و راحتی را منتقل می‌کند. گاهی رنگ قرمز بیانگر خشم، عصبانیت، عدم کنترل پرخاشگری را نیز نشان می‌دهد و سطح نگرانی را نیز افزایش می‌دهد.

به عنوان مثال ورزشکاری که لباس قرمز می‌پوشد، تمایل خود را  به برد و مغلوب کردن حریفش بیشتر نشان می‌دهد. همچنین این رنگ تاثیراتی مانند افزایش اشتها، افزایش ضربان قلب و احساس گرمی در بدن ایجاد کند.

گلدن هاوس هدیه ای از جنس سکوت و آرامش

همه‌ی پدرها و مادر‌ها تمام تلاششان را می‌کنند که یک محیط آرام و ساکت را برای فرزندانشان فراهم کنند. بعضی از کودکان به صدا حساس هستند و تیک‌تاک عقربه‌های ساعت ذهن آن‌ها را مشوش می‌کند. هنگامی که کودک شما خواب است یا در حال مطالعه و تمرکز روی مبحثی است، نیاز دارد عوامل محیطی حواس او را پرت نکنند.

ساعت‌های دیواری گلدن هاوس این امکان را فراهم کرده‌اند که سکوت و آرامش مهمان اتاق فرزند دلبندتان شود. موتور این ساعت‌ها آرامگرد هستند و عقربه‌های آن بی‌صدا حرکت می‌کنند.

عوامل مهم برای خریداری یک ساعت خوب چیست؟

به نوع و اندازه‌ی ساعتی که برای اتاق کودک تهیه می‌کنید دقت لازم را داشته باشید. به طور مثال ساعت پایه‌‌دار مناسب اتاق کودک نیست زیرا ممکن است هنگام بازی در اتاق به آن برخورد کند و شیشه‌ی ساعت بشکند، خورده‌های آن در دست و پای او فرو برود یا ساعت به سر او برخورد کند و به کودکتان آسیب جدی وارد شود.

حوادث طبیعی را نیز در نظر بگیرد. ساعت را بالای تخت کودک یا در معرض محل بازی او قرار ندهید، چنانچه زلزله یا زمین لرزه رخ دهد مسئله‌ی افتادن ساعت امر خطرناکی است. اگر ساعت سنگین و پایه‌دار باشد آن را برای اتاق کودک در نظر نگیرید.   

ساعت دیواری برای دکور اتاق

برخی از والدین به قصد زیبایی در دکوراسیون اتاق کودک برای آن ساعت دیواری خریداری می‌کنند. چون کودک آن‌ها به قدری کم‌سن است که توانایی خواندن ساعت را ندارد. در این جا والدین بر اساس تم اتاق کودک، جنسیت و رنگ اتاق برای او ساعت مناسبی تهیه می‌کنند.

در واقع وجود ساعت دیواری در اتاق کودک صرفا جنبه‌ی تزیینی دارد و به زیباسازی اتاق کمک می‌کند. سایت گلدن هاوس انواعی از ساعت‌های آینه‌ای جذاب با اعداد مختلف لاتین و انگلیسی دارد که دکوراسیون زیبایی برای اتاق خلق می‌کنند.

یک کاردستی خاص با ایده ای متفاوت 

یک ساعت دیواری با یک ایده‌ی جذاب می‌تواند یک راهنما و هدیه‌ی ارزشمندی برای اتاق فرزندنتان باشد.

ساعتی که نشانگرهایش انجام یک کار را به شما یادآوری کند. مثلا نشانگر آن به جای ساعت هفت، عکس بیدار شدن را به شما نشان دهد، به جای ساعت هشت، عکس رفتن به مدرسه را، به جای ساعت دوازده عکس ناهار خوردن را و … به این صورت می‌توان به جای نشانگر ساعت از تصویر استفاده کرد. در این ایده می‌توانید آن را به دو صورت مختلف ارائه دهید.

در ایده اول می‌توانید یک ساعت ساده خریداری کنید و با خلاقیت از فوم‌های چسب‌دار استفاده کنید و هر نشانگر را به دو تصویر اختصاص دهید و برای یک روز کامل برنامه‌ریزی کنید. اما این ایده خیلی جذاب نیست و محیط دور ساعت را شلوغ می‌کند. در ایده دوم می‌توانید برای دوازده ساعت روز برنامه‌ریزی کنید. از ساعت هشت صبح که بیدار می‌شوید از فوم چسب‌دار مخصوص شستن دست و صورت استفاده کنید و برای باقی روز برنامه‌های دیگر چید.

البته در این ایده به برخی از اعداد ساعت‌ باید دو فوم چسباند که در هر صورت از ایده اول خلوت‌تر و عملی‌تر است گاهی برخی از اعداد هیچ فومی ندارند یعنی زمان استراحت است.

نگاه خیره و ساعت پاندول دار

 یک پیشنهاد جالب برای ساعت دیواری اتاق کودک استفاده از یک ساعت پاندول است. در حرکت بودن پاندول ساعت برای کودک جذاب است. کودکان ساعت‌ها به پاندول ساعت در حال حرکت به سمت راست و چپ خیره می‌مانند. ساعت پاندول دار یک سبک زیبا از ساعت‌های موجود در گلدن هاوس است. این ساعت‌ها مکانیسم جذابی دارند پاندول با ثانیه‌شمار حرکت می‌کند یا در بعضی ساعت‌ها ثانیه‌شمار اصلا وجود ندارد و پاندول کار ثانیه‌شمار را انجام می‌دهد.

و اما گلدن هاوس و صدها ساعت بی نظیر و ارزان

گلدن هاوس یک فروشگاه اینترنتی است که انواع ساعت‌های کودکانه همراه با مشخصات و قیمت مناسب در اختیار شما قرار می‌دهد. شما هنگامی که در حال استراحت هستید می‌توانید یک گشت و گذار اینترنتی در سایت ما داشته باشید و انواع ساعت‌های ما را مشاهده کنید و قیمت آن را با سایر فروشگاه‌های اینترنتی دیگر یا مغازه‌‌ها مقایسه کنید.

در تیم گلدن هاوس مجموعه‌ای از افراد خوش ذوق و خلاق دور هم جمع شده‌اند که بسیار مشتری مدار هستند. هنگامی که شما ساعتی را پسند کردید با دفتر مرکزی ما تماس حاصل فرمایید و تیم پشتیبانی ما به صورت بیست و چهار ساعته در خدمت شماست وآن‌‌ها با دقت به تمامی سوالات شما پاسخ خواهند داد و شما را راهنمایی می‌کنند.

تیم گلدن هاوس یک تولید کننده در زمینه‌ی محصولات دکوراتیو است از جمله: انواع ساعت‌های دیواری، آینه‌ها، کنارسالنی، کنسول و … تیم ما به تعهدات خود عمل می‌کند و حقوق مشتری را پاس می‌دارد. ما کیفیت بالای محصولات گلدن هاوس را تضمین می‌کنیم.

هنگامی که شما یکی از محصولات ما را برای خرید انتخاب می‌کنید، ما آن را در بسته‌بندی محکم و قابل اعتماد با پست و تحویل اکسپرس به دست شما می‌رسانیم. چنانچه از محصول انتخابی خود ناراضی بودید این امکان برای شما فراهم است که در طی هفت روز محصول را پس بدهید و وجه پرداختی خود را پس بگیرید.

رضایت مشتری و احترام به حقوق او

تیم گلدن هاوس از مرحله‌ی اول که پسند کالا است همراه شماست تا تحویل کالا. در واقع از مرحله‌ی سفارش تا پست بسته برای مشتری با او از طریق پیامک در ارتباط است. اگر کاربر اطلاعات خود مانند ایمیل را درست وارد کرده باشد تیم ما فاکتور محصول و جزییات کالا از رنگ، وزن، گارانتی، تعمیر و تعویض را به ایمیل شما ارسال می‌کند.

برای پیگیری سفارش کالاهای خود یا اطلاعات بیشتر در مورد هر محصولی از چند طریق می‌توانید اقدام کنید. گزینه‌ی اول تماس تلفنی با دفتر مرکزی گلدن هاوس است که شماره‌ی آن در سایت نوشته شده است. گزینه‌های بعدی ارتباط از طریق خود سایت گلدن هاوس، واتس‌آپ و اینستاگرم است.

گارانتی بی قید و شرط

اولویت ما سود مشتری است، اگر مشتری از خدمات یک برند راضی باشد آن را به دیگر آشنایان خود معرفی می‌کند. در واقع این یک معامله‌‌ی دو سر سود است. مشتری بیشتر سود بیشتری برای ما می‌آورد به این خاطر ما هم قیمت‌هایمان را نسبت به صنف خود ارزان‌تر می‌فروشیم و هم محصولات را گارانتی می‌کنیم.

به عنوان مثال اگر موتور ساعت شما خراب شد تا سه سال موتور آن شامل ضمانت تعویض بی قید و شرط می‌شود. هزینه‌ی ارسال و دریافت ساعت با مشتری است.

همچنین اگر  قطعه‌ای از ساعت‌، کنسول، کنارسالنی یا آینه به دست مشتری شکسته شود نه به دلیل عدم کوتاهی ما در بسته‌بندی محصول، باز هم جای هیچ نگرانی وجود ندارد. در قدم اول با دفتر مرکزی تماس می‌گیرید و مشکل خود را بیان می‌کنید و تیم ما هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهد.

محصول را به کارخانه ارسال می‌کنید و ما محصولتان را کاملا حرفه‌ای و مانند روز اول ساختش تحویل شما می‌دهیم. در این جا نیز هزینه‌ی ارسال و دریافت و تعمیر با مشتری است.

ساعت دیواری اتاق کودک _ طراح های کارتونی و خلاقیت در ساعت ها _ دنیای ساعت‌های کودک _ وسائل اتاق فرزندان را آموزنده انتخاب کنید _ یادگیری در حین بازی _ روش های یاد دادن ساعت به گروه های سنی مختلف _ رنگ‌ها و تاثیر آن بر روح و روان کودکان _ عوامل مهم برای خریداری یک ساعت خوب چیست؟ _ ساعت دیواری برای دکور اتاق _ گلدن هاوس و صدها ساعت بی نظیر و ارزان

ساعت نگین دار گلدن هاوس _ گلدن هاوس
ساعت نگین دار گرد گلدن هاوس _ ساعت آینه‌‌ای قابدار _ گلدن هاوس
ساعت نگین دار گرد _ گلدن هاوس
آینه قدی دکوراتیو گلدن هاوس _ گلدن هاوس
ساعت نگین دار مربع دکوراسیون داخلی _ فروش عمده ساعت دیواری _ گلدن هاوس
ساعت دکوراتیو جدید _ گلدن هاوس
سبد خرید

ما از کوکی ها برای بهبود کارکردن شما با سایت استفاده می کنیم. با استفاده از این سایت شما استفاده ما از کوکی ها را پذیرفته اید.