آینه دکوراتیو

13003MGR90WGOLD RET H 1 آینه تراش خورده دکوراتیو 1

آینه دکوراتیو (آینه های تزئینی )

اضافه کردن تزیینات به دیوارهای شما می تواند یک کار ساده و رضایت بخش از هنر باشد ، به خصوص با کمک گلدن هاوس . با مخلوط کردن رنگ ها ، شکل ها و بافت های مختلف روی دیوارهای خود می توانید به سرعت و به راحتی یک محیط زیبا و دلپذیر و شیک را در هر اتاق خانه خود ایجاد کنید. آینه های دکوراتیو یا همان آینه های تزئینی گلدن هاوس ابزاری عالی برای استفاده در ایجاد طرح های تزئین شده و در عین حال التقاطی دکوراسیون منزل است که به شما این امکان را می دهد تا انواع مختلفی از اشکال مختلف و سطوح بازتابنده را در گوشه های تاریک و فضاهای کوچک قرار دهید که می توانند از ابعادی استفاده کنند.

از میان گروه های آینه دکوراتیو یا آینه های تزئینی شامل آینه های ریز تا گزینه های بزرگ و حتی شامل برخی آینه ها با قفسه های داخلی می باشند، آینه های ما در این دسته محصولات همه نوع انتخاب را برای شما فراهم می کند ، حتی اگر احساس سبک شما بی نظیر باشد.

آینه دکوراتیو منعکس کننده نور و تصویر

در حالی که همه آینه ها می توانند نور و تصاویر را منعکس کنند ، این همیشه هدف اصلی آینه دکوراتیو نم

18012W B60 SQR 3 ساعت آینه ای دکوراتیو 1

ی باشد. اگرچه ما آینه های دکوراتیو را تنها با اندکی تزئین در اطراف محیط ارائه می دهیم و فضای قابل استفاده ی زیادی را برای شما فراهم می کنیم تا تأمل خود را بررسی کنید ، ما همچنین آینه های تزئینی را که بسیار کوچک ، تک وجهی ،یا مجسمه ای هستند نیز ارائه می دهیم  تا جلوه ای دقیق به شما ارائه دهند.  این آینه های دکوراتیو یک انتخاب عالی برای فضاهایی است که کمی تیره احساس می کنند اما خواستار ابتکاری هستند و خاص تر از یک آینه صاف و مسطح هستند. آینه های کم تزئین شده تر ما می توانند در هر مکانی حتی در مکانی برجسته روی سینک دستشویی یا درب جلوی خود آویزان شوند.

خواندن
آینه دکوراتیو از کجا بخرم؟

روش های چیدمان آینه دکوراتیو

روش های بسیاری برای نمایش و چیدمان آینه های دکوراتیو وجود دارد.

شما می توانید آنها را مرتب کنید بروی یک دیوار در یک اتاق نشیمن و یا با ایجاد دیوار تزئینی در طول راهرو یا راه پله. برخی از آینه های دکوارتیو (تزئینی) ما به عنوان یک ست آینه های دیواری تزیینی وجود دارند که تفاوت های یکسانی با طراحی داشته اما بسیار ناچیز است. شما می توانید فقط یک مورد را از این ست ها به خانه بیاورید ، یا می توانید همه آنها را جمع کنید. انتخاب یک یا بیشتر از هر سبک و ست در یک مجموعه به شما امکان می دهد دسته ای از آینه های دکواتیو(تزئینی) ایجاد کنید که تأثیر زیادی در محیط بگذارد. آنها را می توان به صورت هنری مرتب کرد تا سبک هماهنگی و خصوصیات منحصر به فرد خود را به نمایش بگذارند.

خواندن
نکات مهم در انتخاب طرح و رنگ آینه تراشدار

18012W B60 SQR 1 ساعت آینه ای دکوراتیو 1

ترکیب آینه های دکوراتیو

شما می توانید آینه های تزئینی(دکوراتیو) کوچکتر خود را با یک آینه دیواری جفت کنید ، و یک آرایش روشن و منعکس کننده را روی یک گچ بری روی بخاری یا در ورودی ایجاد کنید. همچنین می توان از این آینه های تزئینی کوچک به عنوان راهی برای قاب کردن یک پنجره کوچک استفاده کرد و به افزایش میزان نور خارج شده از آن منطقه کمک کرد. آینه های تزئینی بزرگتر ما به طور مشابه همه کاره هستند؛ می توانید چندین آینه بزرگ خریداری کنید و از آنها برای ایجاد موزاییک چشمگیر بازتاب ، بافت و شکل استفاده کنید. با داشتن گزینه هایی از جمله آینه های پیش ساخته ، ثابت و قاب دار در دایره ها ، مستطیل ها ، مربع ها ، شش گوش ها ، الماس ها ، میخک ها و موارد دیگر ، می توانید چیزی را انتخاب کنید که دقیقاً مناسب سبک شما باشد.(تنوع مدل)

تنوع مدل

ما در طبقه بندی آینه های دکوراتیو (آینه های تزئینی) چندین سبک آینه دست ساز را ارائه می دهیم ، بنابراین می توانید بر روی اولویت های سبک زندگی خود و همچنین سبک خرید خود تمرکز کنید. ما یک سری آینه های دست ساز تزئینی منحصر به فرد ، ساخته شده توسط صنعتگران ماهر را ارائه می دهیم. این آینه ها از مواد پایدار استفاده می کنند و در اشکال ، اندازه و رنگ های مختلف در دسترس هستند تا حداکثر تطبیق پذیری و جذابیت را فراهم کنند. این آینه ها دارای سبک طراحی مینیمالیستی می باشند و همه با رنگ و بافت های مختلفی که دوست دارید شامل میشود.که می توانید یک آینه تزئینی دست ساز مخصوص برای سلیقه خود پیدا کنید.

خواندن
آینه دکوراتیو از کجا بخرم؟

18012W B60 SQR 2 ساعت آینه ای دکوراتیو 1

آینه تزیینی و دکوراتیو گلدن هاوس

آینه های تزئینی( آینه های دکوراتیو ) کاملاً متنوع هستند. از آنها میتوانید به عنوان بخشی از دیوار بعنوان گالری مخلوط با چاپ ، نقاشی و عکس استفاده کنید ، یا یک دیوار گالری روشن و درخشان را با آینه های تزئینی به تنهایی ایجاد کنید.

این امکان وجود دارد که با تنوع آینه های گلدن هاوس بتوانید سبک های داخلی منزل خود را دائما تغییر دهید.

انتخاب آینه های تزئینی گلدن هاوس برای همه افراد مناسب است ، از جمله کسانی که سخت پسند باشند.

 

 

گلدن هاوس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *