آینه دکوراتیو آینه قدی آینه گرد

آینه تزئینی برای خانه

آینه تزیینی دیواری یا آینه دکوراتیو یا آینه سه بعدی را میشناسید؟ آینه تزیینی دیواری _ آینه برای پذیرایی _ آینه مدرن امروز بخشی از طراحی مدرن خانه محسوب می شوند. دکوراسیونی که برای خانه خود انتخاب می کنید باید منعکس کننده سبک شخصی شما باشد – گاه به صورت تصویری و به معنای واقعی کلمه!. آینه دکوراتیو آینه قدی آینه گرد آینه تزیینی دیواری _ آینه برای پذیرایی _ آینه مدرن

آینه مدرن

مرکز فروش آینه های دکوراتیو مجموعه گسترده ای از آینه های تزئینی برای کمک به تقویت ظاهر و تقویت حس خوب در هر فضایی است. آینه مناسب می تواند حس یک اتاق بزرگ و روشنتر را به شما القا کند و در عین حال به شما کمک کند از آنچه نیاز دارید اتاق بزرگتر به نظر برسد. آینه دکوراتیو همچنین به عنوان اینه تزئینی در اتاق هایی با کاغذ دیواری ایده آل هستند. آینه دکوراتیو آینه قدی آینه گرد آینه تزیینی دیواری _ آینه برای پذیرایی _ آینه مدرن

انواع آینه ها را انتخاب کنید،آینه تزیینی دیواری _ آینه برای پذیرایی _ آینه دکوراتیو _ آینه مدرن

در جستجوی آینه کامل هستید؟ با مجموعه گسترده ای از آینه های فروشی در هر اندازه ، اشکال و سبک های مختلف. از آینه های گرد و چوبب گرفته تا آینه های سه بعدی که هر فضای را با سهولت پر می کند ، طرح های زیادی برای انتخاب وجود دارد. آینه های بزرگ می توانند تعادل را به یک دیوار بزرگ یا ورودی اضافه کنند ، در حالی که آینه های کوچک / نقره و طرح های رنگی می توانند یک فضای خالی کوچک بر روی یک دیوار پر کنند.

آینه دکوراتیو آینه قدی آینه گرد _ آینه تزیینی دیواری _ آینه برای پذیرایی _ آینه مدرن

برای فضای کوچکی مثل اتاق خواب می‌توان از یک آینه دیواری با طرح آنتیک و سبک استفاده کنید. این که آیا شما در حال جستجو برای طراح آینه زینتی یا طرح مدرن هستید ، آینه مناسب می تواند منعکس کننده سبک شخصی شما باشد.

ملاحظات آینه برای نگه داشتن ذهن

هنگامی که نوبت به انتخاب انواع مختلف آینه یا آینه ها برای خانه شما می رسد ، توجه داشتن به اندازه و گزینه های قرارگیری و سبک دلخواهی که در نظر دارید، مفید است. اگر یک اتاق با دایوارهای بلند دارید، آینه های بزرگ عمودی می توانند به تعادل بینایی کمک کنند. به همین ترتیب، راهروهای طولانی با آینه های افقی تکمیل می شوند. آینه دکوراتیو آینه قدی آینه گرد آینه تزیینی دیواری _ آینه برای پذیرایی _ آینه مدرن

نمی دانید کجا و چگونه آویزان کنید؟

 از نظر قرارگیری ، توصیه می کنیم آینه ها را تقریبا 10 تا 15 سانتیمتر بالاتر از شومینه و بخاری آویزان کنید و آینه های دیواری را، هم سطح چشم نگه نصب کنید. آینه های تمام قد به خوبی روی درب کمد نصب می‌شوند، در مقابل گوشه ای قرار گرفته اند ، یا حتی در مقابل دیوار لخت قرار دارند. آینه ها همچنین در زیر نورپردازی حمام یا روی میز کنسول در یک سالن یا راهرو ایده آل هستند.

دکوراسیون منزل

با این وجود ، انتخاب آینه ای که مطابق با سبک شخصی شما باشد ، بسیار مهم است. اگر دکوراسیون منزل شما به سمت مزرعه خم شده است ، آینه هایی را که در فلز گالوانیزه یا چوب طبیعی قرار گرفته اند ، امتحان کنید. اگر طرفدار مینیمالیسم هستید ، آینه های بزرگ را که به رنگ مشکی یا طلایی براق است ، ترجیح دهید.

آینه تزیینی دیواری _ آینه برای پذیرایی _ آینه مدرن امروز بخشی از طراحی مدرن خانه محسوب می شوند. آینه دکوراتیو آینه قدی آینه گرد آینه تزیینی دیواری _ آینه برای پذیرایی _ آینه مدرن

علاوه بر این ، می توانید با گرد و غبار به طور مرتب و تمیز کردن آنها با آب گرم و یک دستمال نرم ، آینه های خود را به بهترین وجهی نگاه دارید. حتما آینه های خود را خشک نگه دارید تا از صدمه زدن به انتهای آنها یا پیچاندن لبه های آنها جلوگیری کنید.

بهتر است اسپری تمیز کننده روی پارچه به جای استفاده مستقیم از آن در آینه باشد. آینه تزیینی دیواری یا آینه دکوراتیو یا آینه سه بعدی را میشناسید؟ آینه تزیینی دیواری _ آینه برای پذیرایی _ آینه مدرن امروز بخشی از طراحی مدرن خانه محسوب می شوند. آینه دکوراتیو آینه قدی آینه گرد آینه تزیینی دیواری _ آینه برای پذیرایی _ آینه مدرن

یک آینه دیواری شیک

یک آینه دیواری شیک بیشتر از عملکرد خالص وجود دارد. فراتر از بازتاب چهره زیبای شما و جلوه بخشیدن به اتاقها ، ما دوست داریم آینه های دیواری را به عنوان هنر مجسمه سازی و نمایش در نظر بگیریم. آنها نقاط کانونی فریبنده ای را بالای کنسول در ورودی قرار می دهند. آنها می توانند عمق و بعد را روی دیوار پشت مبل یا تخت اضافه کنند. یا می توانند به عنوان لهجه های درخشانی عمل کنند که به دیوارهای خالی جلوه ای از درخشش می بخشد. به طور کلی ، یک آینه دیواری خوب می تواند فوراً یک اتاق را متحول کند ، هم سبک شیک و هم چشم انداز جدیدی را ارائه می دهد.

اما وقتی نوبت به انتخاب آینه ای می رسد که متناسب با سبک و فضای شما باشد ، گزینه های بی پایان می تواند بسیار زیاد به نظر برسد. آیا باید به جای آن از یک چوب هشت ضلعی ضخیم یا یک آینه گرد بزرگ و کوچک استفاده کنید؟ آیا قاب چوب دستی یا سیزال در یک آپارتمان بسیار ساحلی به نظر می رسد؟ نگران نباشید ، ما دقیقاً با شما هستیم

برای ساده سازی جستجوی شما ، ما ده مورد برتر خود را برای بهترین آینه های موجود در بازار جمع آوری کرده ایم. ادامه را بخوانید تا ببینید چگونه می توانید آنها را به خانه خود بیاورید و آنها را بر اساس سبک و نیازهای خود کار کنید.

سبک ساده

اگر به دنبال سبک ساده و پیچیده هستید…
با یک آینه گرد کلاسیک با لبه طلا نمی توانید اشتباه کنید. این ایده ما از طراحی آینه جاودانه و همیشه شیک است.

این یک افزودنی عالی برای عکس ها است زیرا به زیبایی در کنار آثار هنری گرافیکی ، سرامیک مدرن و سایر لهجه های صیقلی جفت می شود. همچنین می تواند گرما و زرق و برق رنگ های تیره تر چوب را نشان دهد ، بنابراین اگر از این مسیر رفتید ، سعی کنید آن را با میزهای کنسول و کابینت در جنگل های غنی ترکیب کنید.

وقتی صحبت از یک ظاهر طراحی می شود ، ما عاشق این هستیم که یکی را به دیوار در بالای یک کنسول در یک فضای نشیمن آویزان یا تکیه دهیم. فقط مطمئن شوید که سایر لکه های طلا و فلز را به حداقل برسانید تا از درخشندگی و درخشندگی زیاد جلوگیری شود.

انتخاب ما (برای تکیه): آینه طلایی چشم

انتخاب ما (برای حلق آویز): آینه مدور طلایی-کهربا

اگر دوست دارید ظاهر روستیک مدرن را دوست داشته باشید…
یک آینه بزرگ با یک چوب چوبی دریچه ای ضخیم و هوای فرسوده ، فضاهای شما را با ظاهری روستایی با خم شدن ساحلی به شما نشان می دهد. برای جذابیت بصری بیشتر ، یک آینه چوبی کلاسیک با شکل هندسی جسورانه در نظر بگیرید که دارای سبک کلاسیک ساده با لبه است.

ناگفته نماند ، زیبایی آینه های چوبی این است که می توانند با مبلمان معاصر یا طرح های راحت تر کار کنند. بنابراین می توانید یکی را با یک کابینت بسیار براق یا یک کنسول چوبی هوازدگی ست کنید و به همان اندازه شیک به نظر برسد. با آینه های بزرگ ، ما همچنین دوست داریم از آنها برای تأثیرگذاری در یک ورودی یا بالای مبل استفاده کنیم تا واقعاً تمرکز را در یک اتاق جلب کنیم.

انتخاب ما: آینه دیواری گرانبی

بهترین آینه ها اگر طرح های آرام را دوست دارید…
آینه های ساخته شده با مواد طبیعی مانند سیزل ، چوب دستی و طناب را انتخاب کنید. این طرح ها به ویژه در فضاهای روستایی و ساحلی عالی هستند ، و شما می خواهید هم از نظر اندازه و هم از نظر بافت بزرگ جلوه کنید تا جلوه ای خنک و آرام را برجسته کنید.

اما آنها همچنین می توانند در فضاهای تمیز تر و شگفت انگیز کار کنند ، بافت بصری عمده ای را اضافه کرده و بر روی یک دیوار خالی بزرگ اظهار نظر کنند. ما همچنین ایده ترکیب آن با یک کنسول چوبی خام یا یک نیمکت ساده با صندلی های بافته شده را دوست داریم تا تمرکز خود را بر روی تمام بافت های روستایی جلب کنیم.

انتخاب ما: آینه دیوار کونا

اگر کمی تشریفات را ترجیح می دهید…
یک آینه جسورانه به شکل هندسی در یک قاب چوبی ، نت صنعتی مناسب را ارائه می دهد. این نوع آینه ها ، مانند برش مربعی و دایره ای ، به عنوان بخشی از نقاشی کنسول اتاق نشیمن بهترین عملکرد را دارد. آنها راهی برای ایجاد حس ساختار و تقارن به یک صفحه نمایش شیک دارند ، بنابراین اگر به دنبال ظاهر شیک تری هستید ، این روش بهترین انتخاب شما است. فقط مطمئن باشید که میز کنسول یا کابینت دارای عناصر هندسی جسورانه ای است که شکل آینه را تکرار می کند تا ظاهر کلی منسجم و مورد توجه قرار گیرد.

انتخاب ما: آینه دیواری سادی

اگر به دنبال تنوع هستید…
ما نمی توانیم به اندازه کافی ستایش این انتخاب کلاسیک مودی را بخوانیم. این آینه مورد علاقه ما از اولین راه اندازی ما بوده و همچنان یکی از محبوب ترین قطعات ما نزد مشتریان است!

دلیل محبوبیت همه ساله به طراحی فوق العاده همه کاره آن برمی گردد. قاب فلزی گرد ساده و جزئیات کمی خمیده به این آینه جذابیت شیک جهانی می بخشد و به آن اجازه می دهد در فضاهای مختلف در همه سبک ها ، از روستاییک تا حداقل تا التقاطی کار کند. همچنین به خوبی با انواع دکوراسیون ترکیب می شود ، چه با یک جفت چراغ رومیزی گلم و چه مجموعه ای از سرامیک های سفید و صاف. اگر به دنبال طرحی هستید که ظاهر خوب و سبک انعطاف پذیری داشته باشد ، بیشتر از کوین نگاه نکنید.

انتخاب ما: آینه کوین

بهترین آینه اگر می خواهید یک قطعه بی نظیر زیبا داشته باشید…
طراحی مجسمه ای تر احتمالاً تأثیر و جذابیت مورد نظر شما را به همراه خواهد داشت. به شکل قطره اشک یا قطعات هندسی غیرمعمول فکر کنید که دارای الگوهای بیشتر و جذاب تر هستند.

مزیت یک آینه با شکل منحصر به فرد این است که می تواند جذابیت و شخصیت زیادی به عکس ها و گوشه های کاربردی اضافه کند. آن را با قطعات مستقیم تر متصل کنید تا تمرکز را به شکل متمایز آینه جلب کنید. روش مورد علاقه ما برای تزئین با این آینه ها آویزان کردن یکی از آنها روی آینه است

………………………………………

آینه سلاح مخفی تزئین کننده است.

از یک آینه زیبا به دور از اینکه به سادگی یک وسیله کاربردی برای بررسی چهره خود باشید ، می توانید برای تقویت نور ، افزودن درام ، ایجاد بازتاب های جالب و نمای فریم استفاده کنید. شگفت انگیز است که چگونه یک آینه می تواند فضای شما را متحول کند و هرگونه معضل داخلی را در یک لحظه برطرف کند. فراتر از حمام فکر کنید و نگاهی به ده نکته طراحی برتر ما برای استفاده از آینه در خانه خود بیندازید.

1. نحوه استفاده از آینه برای روشنایی اتاق

برای ورود نور ، کافی است یک آینه را در مقابل یا کنار پنجره قرار دهید تا میزان نور طبیعی وارد شده به اتاق افزایش یابد. یک آینه از هر روز ممکن استفاده می کند (مهم نیست که آسمان تاریک در خارج است) بنابراین هرچه آینه بزرگتر باشد ، فضا روشن تر می شود.

آینه ها به طور موثر منابع نوری شما را دو برابر می کنند. اگر با تزئین فضای غارنشین به چالش کشیده اید ، آینه های خود را نزدیک یک چراغ یا پنجره قرار دهید.

آینه Hilde یک قطعه مناسب برای اتاق خواب است و باعث می شود فضا سبک تر و بازتر شود ، به ویژه هنگامی که بالای یک کشو آینه ای قرار گیرد.

2. می توانید از آینه ها برای برجسته سازی اتاق استفاده کنید

آینه ها راهی فریبنده برای فریب چشم هستند. آنها می توانند برای تقویت چیزی یا منحرف کردن توجه از آن مورد استفاده قرار گیرند. فضاهای ناخوشایند ، مانند اتاق هایی با سقف شیب دار یا فاصله ای بسیار کوچک که نمی تواند بر روی یک مبلمان قرار گیرد ، می توانند با آینه جایگزین شوند.

آیا می دانستید که آینه ها راهی درخشان برای تقویت فضا در فضای سرگرم کننده شما هستند؟ قرار دادن یک آینه بزرگ بر روی دیوار می تواند این توهم را ایجاد کند که مهمانان بیشتری در یک گردهمایی حضور دارند.

3. چه زمانی باید آینه را نقطه کانونی خود قرار دهید

در اتاقهایی که شومینه یا منزل برای قرار دادن مبلمان در اطراف وجود ندارد ، آینه ابزار خوبی برای تعیین مرکز اتاق است. و در خانه هایی که به طور اتفاقی شومینه وجود دارد ، فقط در مورد تأثیر حضور آینه مبالغه می شود.

در واقع ، هنگام انتخاب هنرهای تزئینی برای خانه ، یک آینه با قاب تزئین شده به همان زیبایی کار می کند.

فروشگاه آینه _ اینستاگرام